JDM


JDM

sitie turi sarmo su 2.2i mekanika

gerai kad ne visas telpu o tik koja Juokiasi Cha cha,nh tuos bakeliu tokius det ismetimo,paskui nati mat vasu rajone miegot neina langa atsidarius per situos raishtelinius vadylas Cha chap.s bet juda maloniai sitas givulys,atsiroviau truputi uz barankos Kietas Cha chap.p.s dr-teip,juda maloniai,ypac nuo 5 rpm Šypsena

siaip sitie budavo kazkokie is usa,bet automatai,bet lyg kazkokie piktesni,tai plukdydavosi gondistai ir iskarto mechanikas sugriaudavo…nu kazkas +/- as cia,ne viska bepamenu apie tuos prebliudus Paplepėkim

iš Japonijos, ne USA Nekaltas ten lyg būdavo +20gyvulių

garsas ant viso rajono, o juda koks čmo civicas (ne daliwis) supūvęs Cha cha

pamenu spizdili mum toki 2002 pacaniokas isleke is serviso pasivazinet, tai mentai pasalas renge,uzmate bet su savo ziguliukais nedasivijo Cha cha kuras kol nesibaige. ot but buve 6 k evro minuso

Ziurziai malaletkos su pyrdom zulina istisai baubdami, neina lango atsidaryt, o tokia rami gatve palyginus… eina kaip nors susitvarkyt su jais istatymiskai? Paplepėkim

soprano Cha cha Juokiasi Cha chasu depeshu ir dar vienu draugeliu judam nuo svitaforo su katafalku mano,ir matau jau sone pankas su skiautere civika su 1.4 dusina,nes plysta nuo garso Juokiasi,vzdu galvoju,p.i.s.t.elejau per sona lengvai be dideliu vargu Juokiasi Labas

man tik sitas prebliudu buvo kazkas tokio Gerai img2.netcarshow.com/Honda-Prelude_Si_1991_1280x960_wallpap er_02 .jpgdar dabar 1 toks panevezyje matinis vazineja po sito sutajotejo japonu autopromas

Tips clarkedailynews.com/wp-content/uploads/2012/01/Screen-shot- 2012-01-17-at-3.48.49-PM.png

nu bet kartais tikrai gali nustebt kaip ti kivikai ir prebliudai vaziuoja Cha chapyrdos tikrai labiau per nervus eina negu tokie veikejai Taip

soprano Cha cha gatve gan plati, bijau daug reikes. O siaip sestadieni kaimynas igeres issodino viena is balno, bijau kad kokiu bloguoju budu viskas nepasibaigtu Cha cha

seniai su passatu dyzeliniu gazavau žirmunų g, sustojau prie šviesoforo kur plovykla savitarnos. šalia čmo civicas sustojo. jis pergazuoja, aš pergazuoju ir taip pora kart, galvojau apsimyšim su draugeliu Cha cha

Tai kuris laimejo (daugiau kartu pergazavo)? Cha cha

Cha cha megdavau tokias baubiancias skarbonkes draskyt tykiai Cha cha sustoji sankryzoj su tokiu kokiu, da pagazOji, tas jau matai, kad kimba, pst zalia, tas zviegianciom padangom i prieki belekaip soka, o tu prie siknos nei lenki, nei paleidi… jau girdi, kad pas ta visi vteckai pro dusle rekia, bulkai per tapke ir Labas Valio

Robis>ka bliamba is amerikes ,kazkelintos kartos mano pusbratkis irgi siuntesi,honda klube ten buvo aktyvus,su baltu prebliudu Taip

su situo islekiau i aplinkeli salia darbo,tik muktelejau iki ribotuvo 4 gaikem,paukst aki i spidometra o ten jau 16-17 Kietas,bet sakau,rekia kaip Pavargęs Veee,va su kokia audi S judu tai garsas,siandien kaip tik draugelio AMG Gl^ui ismetima koregavom,ziuresim rezultata Apkabinimas Cha cha Girtas

auto.plius.lt/skelbimai/honda-prelude-2-0-l-kupe-1997-benzinas- 2851425.html pso anglies prie sankryzos,tai per fau dugna net vibracija jautesi,galvojau man dusle nutruko Juokiasi

ziu cia visos siauliu vasarines pazibos sulindusios zeminta silke zemintas zopelis Juokiasi visa vasara is neturejimo ka veikt tokyo driftabandydavo imituot Juokiasi