JAVTOKAS GAVO TRAUMA

JAVTOKAS GAVO TRAUMA

NU FANTASTIKA PiktasPiktasPiktas NE, NU B_L_E_T NU PASAKYT KAD NESISEKA TAI NIEKO NEPASAKYT. JEI TAI TIESA PiktasPiktasPiktas O ANTRADIENI RUNGTYNES SU UNIKSU PiktasPiktasPiktas
VEL NIEKO NELAIMES ŠIAIS METAIS RYTAS, TAS VYŠNIAUSKAS *******Piktas

Jeigu tai tiesa, o tu dziaugiesi-tu meshlo vabalo vertas ****zius, o ne zmogus…zemas lygis dziaugtis kitu fiziniu skausmu…as nesu nei RYTO nei ZALGIRIO fanas-bet man vienodai skaudu kai gauna traumas LIETUVOS, o ypac rinktines zaidejai, nesvarbu ar tai butu JAVTOKAS ar SALENGA ar dar kas nors…

Sorry, zmogau, labai neaiskei suformulavai savo apmauda, neatskyriau grudu nuo pelu…labai atsiprasau…Alus
negerai, traumos negerai, duos dievai vel sokines kaip ziogas po aikstele!

nežinau, nežinau, kuo toliau tuo labiau jis man panašėja i Ilgauska. Robertas dar turi triju metu kontrakta su Rytu, tai geriausia butu parduot kokiam Europos klubui, o uz pinigelius (nes suma turetu buti neachyla) keliems metams nusipirkt koki centra, ir jokiu problemu. Jie kazkokie neluztantys Aš nekaltas
Nu ziuresim, ziuresim, bet kaip jau anksciau sakiau, ir daba teigiu- Rytas komanda stovinti ant moliniu Javtoko koju. Vel viskas priklausys nuo Javtoko- jei jis sveikas Zalgiriui jokiu sansu, jei Javtokas verkia ant atsarginiu suoliuko ziedai vel pas zalius. Paprasta bet skaudu Aš nekaltasPiktas

is kur zinot?

Tai gerai ,tai gerai…Man patinka…

per runktynes su ukraina is sttistikos matosi kad javtoko tikraitruko visa laime kad turkai slabakai pasirode

Baik ginti ta jaftoka. Jis buvo ir bus lopas.

jis tikrai nelopas jei jis taip tobules tai lietuva po poros metu lietuva tures afigetelna centra. blogai tik tai kad jis losia lochu komandoj