java zaidimai siemens m55 telefui

java zaidimai siemens m55 telefui

tai va,bandau siustis,bet nesigauna,raso kad parsiusti nepavyko arba,kad dokumentas atminciai per didelis,nors vietos dar ndmazai yra. ka patartumet daryt?

Paeska pasinauduot

as turiu nemazai puslapiu,ir dar specialiai siemens,bet kai siusti pradedu,jau rasiau kas gaunas

tai gal kas wap tinklapiu neblogu ir patikimu zinot

siaip nelabai domejausi tuo bet kiek trumpai temu perziurejau sia tema egzistuoja kazkoks 15kb limitas atrodo jis operatoriu padarytas (jei neklystu) taigi zaidimus ir wav melodijas galima isidet tik su kabeliu…
pabandyk paieskot apie tai forume buvo viena didele tema apie tai…

beje pas mane harde ~160 zaidimu siam mobilekui neissivaizduoju kiek nuobodziu paskaitu reiks kad visus isbandyciau Cha cha

na o kiek tarkim kainuoja tas kabelis

as pats pasidariau o siaip apie 20 lt kiek zinau…

tai gal ir man padarytumŠypsena

galiu parduot uz 48lt. pirkau neorginala, prawedziau dar wiena gysla ir kaip uz 100lt orginalasŠypsena beje usb jungtis i pc. [email protected] wln jei ka…

ir ka tu pasiulytum,geriau kns butu

siaip dalys kainuoja apie 12lt plius darbas pristatyams i neaisku kokia lietuvos vieta ir gausis tas pats Cha cha taip kad geriau nusipirk uz 20 ir viskas jei kokio elektroniko nepazysti Mirkt
nors jei pas mane atvaziuotum galeciau ir paflashint ir kitokio brudo prigrust i ta mobilu nemokamai Cha cha

intruder,is kokio tu miesto?

pasiimk omni ar bites abonento korta ir per full gprs visko prisipusi KietasGerai

jonava

o tai kad abonento saskaita paskui didele neateis,ir kaip ta full isijunkt,as siaip dabar labas naudojuos

imposible… http://www net ir data kabelis

Siuskis per csd, o su abonentu didele saskaita tikrai neateis, as visalaik siunciuosi ir visks normaliai

9ct/min?

as turiu laida ir labai dizuagiuos, kad ji isigijau Šypsena nu siaip kai tik nusipirkau m55, jau kita ryta ir laida pirkau Šypsena laidas jau nuo mano pirmojo mobiliako (C45) yra neatskiriamas atributas Šypsena