Jaunimo linija

Jaunimo linija

Konsultantė nesugeba apibendrint. Apakęs Tai kaip tada konsultantai gali padėti skambinantiems? Negi vien išklausydami? Vau!

Ar teko kada skambinti i Jaunimo linija? Ar sulauket pagalbos, kurios tikejotes? O gal cia yra ten dirbanciu savanoriu? Butu labai idomu suzinoti, kaip jiems patinka darbas ir siaip kokie ispudziai.

mano veikla "Jaunimo Linijoje" truko nuo 11 klases pradzios iki pirmo kurso vidurio (parengiamieji kursai, veliau konsultavimas). buvo be galo idomu ir naudinga. sutikau daug be galo sauniu, man reiksmingu zmogiuku, kai kurie ju iki siol liko artimais draugai. nezinau, gal tai tik sutapimas, bet kaip tik bebaigiant parengiamuosius kursus staiga emiau ir supratau, kad pagaliau "uzaugau". ten gime galutinis apsisprendimas studijuoti psichologija.
praktikos atzvilgiu veikla JPPC dave tiek daug, kiek nesugebejo duoti 4 metai VU psichologijos studiju.

jei kas turit minciu apie rimtesnes psichologijos studijas - nueikit pirmiau i JPPC. ten kaip sakant duoda paciupinet kas per daiktas ta praktine psichologija yra.

dideliausi linkejimai JPPC ir JL Bučkis. pasimatysim vasario 16d. Mirkt

o as siandien turejau eiti i atranka LiūdnasLiūdnasLiūdnasLiūdnasLiūdnas bet nespejau…

jeigu tau idomu del jaunimo linijos… gali nueiti i informacinis susitikima Cha cha http://www.jppc.lt kaip tik siuo metu atranka vyksta… na nemanau, kad butina uzsiregistruot… tiesiuog jei idomu… gali pasiklausyt Cha cha

Kazkada skambinau - buvo uzimtaNekaltas
O daugiau susidurti netekoNe

as taip pat labai ilgai buvau ir tebesu susijusi su JPPC Šypsena savanoriavau ten, bet ne JL- siaip toj organizacijoj…
pazystu tikrai nemazai JL konsultantu ir parengiamuku, ar jais buvusiu…
visi jie NUOSTABUS zmones!!!
daugeli geriausiu savo draugu JPPC ir sutikau!!!

visi, kas norite padeti kitiems (ir tuo paciu SAU)- NEDVEJOKITE!!!bandykit, eikit i atranka! tie kursai duos jums daug gero…

o kam negera- skambinkit drasiai!!! nuosirdus pokalbis visuomet atgaivina…Mirkt

Tiesa sakant, galvojau gal pabandyti nueiti i savanoriu atranka. Bet vis dar dvejoju. Nezinau, ar tikrai sugebeciau dirbti Jaunimo linijoj. Kokie zmones ten dirba? Kokias charakterio savybes turi tureti savanoris?

Pirmiausia - tureti noraŠypsena Gal pacioje pradzioje ir nesvarbu, kad jis butu labai aiskus - nuejusi issiaiskinsi, ar Jaunimo linija tau tinkaMirkt Na, nera tu "netinkamu charakteriu"!
Jau studijuodama psichologija dirbau Linijoje, ir dabar su ja susijusi, nors esu jau is kitokios komandos, padedu rengiant konsultantus, dirbu profesionalu linijoje. Patyrimas tikrai vertingas, norisi tik padrasint.

Aš pati ten niekada nedirbau ir neskambinau, bet atsiliepimus girdėjau taip pat tik šiltus.

Man atrodo taip yra todėl, kad žmonės ten dirba savanoriškai, ne dėl pinigų, bet iš pašaukimo. Manau, kad jei tik esate pasiryžę padėti kitiems, galvojat apie psichologo profesiją būtinai būtinai nueikit ten. Ta patirtis bus viena pagrindinių gyvenimo mokyklų. Net neabejokit Gerai.

Jei kam reiks pagalbos, pabandysiu surast numerį ir įkelt į skraiduolę, šalia žmonių, sutikusių išklausyti Bangos dalyvius per privačias žinutes ar tiesiog galėsiančių dažniau čia pasisukioti, jei kam bus liūdna.
Jei kas žino JL numerį - parašykit man į privatą arba pasiūlymuose. Aš įkelsiu į skraiduolę.

Čia taip pat įkelsiu lakshmi nurodytą jaunimo linijos telefono numerį:
8-800 28888!

niea, neskambinau, susidurti neteko Ne kazhkajp lajkiausi nuomones, kad savo problemas turiu spresti pati, o kiti, juolab svetimi zhmones, tikraj neisigilins ir nesupras. Nekaltas

bet kartais juk is sono geriau matosi…
be to, kartais norisi tiesiog nuosirdziai paplepeti…
konsultantai nebutinai turi sprest problemas…gali tiesog sudelioti tavo mintis reikiama eiga…pasidalint gera nuotaika, optimizmu ar pn…

taip taip pritariu, kad ish shono kartajs geriau matosi Laimingas o jej sudelios tas mintis ne ta linkme, kas tadu?nemanykit, kad ash priesh tokius dalykus, tikraj ne, tik pazhystu zhmoniu, kuriem teko susidurt su tikra nekompetencija shitoj srity.neskanu Veee

Sauni ta mintis, kad savo problemas dera spresti paciamGerai Tiesa sakant, kitaip ir nebuna, nes kur kitas sprendzia - problemos tik auga…
Gal tik - kartais sunkumu saltinis esi ne vienas pats, tuomet kiti zmones tiesiog butini. Geriausia, aisku, artimi, kuriais gali pasitiketi, kurie svarbus. Bet siluma ir supratimas - kaip duona, is mamos ranku gardziausia, bet kai tos mamos nera, alkanam reikalinga kad ir is svetimo. Tai yra didelis dalykas buti (nors tik!) isklausytu. Gal del to verta ieskoti kompetetingu?

[/quote]

taip taip pritariu, kad ish shono kartajs geriau matosi Laimingas o jej sudelios tas mintis ne ta linkme, kas tadu?

[/quote]

o tu visada visu patarimu klausai???Šypsena
juk reik atsirinkt, kris tau tinka, ar tikrai tuo patarimu verta pasinaudoti!
cia ir pasireiska PATIES zmogaus sprendimas! ten juk niekas problemu nesprendziaŠypsena jas aptaria,isdiskutuoja, palaiko, paskatina, padrasina…to daznai pritruksta…

taip taip pritariu, kad ish shono kartajs geriau matosi Laimingas o jej sudelios tas mintis ne ta linkme, kas tadu?

[/quote]

o tu visada visu patarimu klausai???Šypsena
juk reik atsirinkt, kris tau tinka, ar tikrai tuo patarimu verta pasinaudoti!
cia ir pasireiska PATIES zmogaus sprendimas! ten juk niekas problemu nesprendziaŠypsena jas aptaria,isdiskutuoja, palaiko, paskatina, padrasina…to daznai pritruksta…

[/quote]

pritariu pritariu Taip ir knewkt tajp pat tejsi Laimingas
ash nezhinau kodel, bet tiesiog yra kazhkokia atmetimo reakcija many, nenoriu krejptis y svetimus zhmones. gal tiesiog esu per daug nusivylusi aplinkiniais?Nekaltas negaliu tiksliai atsakyti.visas savo problemas ligi shiol spresdavau viena, arba tik su labaj artimajs zhmonemis.ir taj tikiuosi nesikejs.
diskutavimas, palajkymas, padrasinimas yra labaj geraj, bet to nebutinaj galima sulaukti tik jaunimo linijose.

o ish esmes kalbam ta paty per ta paty…Cha cha

Vilune rase:

[quote]pritariu pritariu Taip ir knewkt tajp pat tejsi Laimingas
ash nezhinau kodel, bet tiesiog yra kazhkokia atmetimo reakcija many, nenoriu krejptis y svetimus zhmones. gal tiesiog esu per daug nusivylusi aplinkiniais?Nekaltas negaliu tiksliai atsakyti.visas savo problemas ligi shiol spresdavau viena, arba tik su labaj artimajs zhmonemis.ir taj tikiuosi nesikejs.
diskutavimas, palajkymas, padrasinimas yra labaj geraj, bet to nebutinaj galima sulaukti tik jaunimo linijose.

o ish esmes kalbam ta paty per ta paty…Cha cha
[/quote]

gerai, kai TURI su kuo diskutuoti, ish ko gauti padrasinima ir palaikyma. tau pasiseke. bet patikek, yra daug zmoniu, kurie deja NETURI. arba gyvenimo situacija ar problemos specifika yra tokia, kad jie priversti ieshkoti nepazystamu, taciau neshalishku ir pasiruosusiu ishklausyti zmoniu. kartais skambinanciajam vienas svarbiausiu dalyku yra anonimishkumas - JL butent ir suteikia tokia galimybe.

blevyzgos. JL tiek praktikos, kiek iš kuino pieno. daugiausia dėl skambučių specifikos, bet čia ne vieta ir ne laikas apie tai šnekėt.