jauna fane


jauna fane

puse fanu tokiu Nekaltas

kas cia dabar sita vaikiuka ikiso Cha cha mes grozejomes naujaja Z treniruociu baze Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nu tai geriau jau auganti karta gerbeju o ne tai kai pas ne kuria komanda puse fanu 40+ yra

jauna komanda tai ir fanai jauni…

kur žiūri tėvai?

wa kajp tik tewai teisingai zhiuri… o kajp pernai po to kai lietuvos rytas laimejo uleb taure chia wienas zalgirio fanas skundesi kad wa del to jo waikas negali uzhmigt ir werkia krokodilo asharom… wa tada tai galima sakyt kajp tewaj zhlugdo waika…

vaikams turi būti rodomas geras pavyzdys, o aš nemanau, kad reklaminis projektas, kuris neva yra krepšinio klubas, dar besistengiantis visus varžovus kuo daugiau apspjaudyti yra geras pavyzdys jaunajai kartais, vilniaus čigonams, gėjams,narkomanas ir kitoms atmatoms žinoma, tai yra kažkas tokio, bet savo galva mąstantis žmogus turėtų suvokti kas yra kas ir savo atžaloms skiepyti teigiamas pasaulietines vertybes

didzioji dauguma cia esanciu rytfaniu, panasaus amziaus vaikigaliu ir rasineja kvailo pobudzio komentarus.

joa… ir wienas ish tokiu wariantu yra shrnz…

nes aš makulatūrfanis… Juokiasi

pz jus tikrai nesveiki, z ‘‘fanai’’, net prie mazu vaiku kabinejates…:confused: pasigydyt tikrai jums rektu… Blogai

awdrelis cia aisku turejai mane ir mano sunu omeny.Kai uzauginsi savuosius tai galesi skiepyti savo iskrypeliska meile tam projektui apie kuri labai taikliai shrnz aprase.As laimingas kad mano 10m. sunus atskiria kas yra kas Lietuvos krepsinio padangeje.Vaikai atskiria geri nuo blogio.Normaliai mastancio vaiko samones nepaveiks jokios mados sporto pasaulyje kai tuo labiau jos yra laikinos Nekaltas

na atrodo kad wisai teisinga fraze neseniai girdejau: yra tiesiog lietuviai ir ish kauno…

Tavo ziniai esu grynas vilnietis.Taip kad tu eilini syki nusinekejai Nekaltas

mauzeris, prie vaikų mes nesikabinėjam, man tiesiog keista kur žiūri to vaiko tėvai, nemanau, kad vienadieniai projektai, kurių centre yra tokie tipai kaip vainauskai yra sektinas pavyzdys

man tikrai tajp neatrodo… chia tik shiaip neseniai girdejau toky pasakyma… nu aishq kiekwienam sawo, na bet lietuvoje… man lygiai tajp pat nepatinka vainauskai su sawo neshwariais zhaidimais ir nesamonem, bet krepsininkai ir treneriai del to nekalti! patys santykiai tarp ryto ir zalgirio krepsininku yra puikus… man patinka ryto zhaidejai, treneris ir demonstruojamas zhaidimas… ash nesergu uzh wainauska ash sergu uzh krepsininkus ir ta wisa komanda kuri jiem padeda… ir wa tokia sirgale kajp chia nuotraukoj ji mano tik krepsininkus ir joo zhaidima, jai tie wainauskai yra wisai dzin, ji gal net nzn kas jie tokie, kajp ir jauniesiam zalgirio fanam navikauskas… taigi tokie pareishkimai kajp shrnz uzhknisa juodai! jie wisishkai prasilekentis su logika ir etc…

skirkit fanus nuo aistruoliu, tai du labai skirtingi dalykai.

shrnz, tu turi viena nuomone, kazhkas visai kita, o ja brukti per prievarta ir sakyt, kad tai tikroji teisybe yra visishka nsmn, kitaip sakant…’‘yra dvi nuomones: mano ir neteisinga’’. manau, su tokiais postais net diskusijos yra neimanomos…