Jaukinimas spiningaujant

Jei virsh shaknies zhenklo neparashyta nieko, vadinasi tai antrojo laipsnio shaknis. Shiuo atveju gaunasi kelimas 3/2 (1,5) laipsniu… P.S. Kokoj xj raznica - vistiek daugiau uzh korsaka… Cha cha

Nupizdiec, siaip, as manau, cia vien tik reklama ir yra atsiradus paskutiniu metu tendencija, kad paemes bet kuri zukles zurnala susiduri su ivairiausiu sudu kisimu, nevardysiu cia kas ka reklamuoja, esme tame ir yra, kad kiekvienas predprinimatelius primales atlieku is kepiklos +kokio gimatogeno ir jau jaukas Niam niam, anksciau maldavo suda, bet ne ant tiek, kiek dabar pamenu buvo siuloma(cia apie plesrunu jaukinima)kad reikia prisigaudyt mailiaus, suleist i plastikinius maiselius, nuleist ant dugno ir kita diena toje vietoje turetu prisirinkti eseriu ir lydeku, tipo tik mesi ir trauksi, arba dar, paemi suduzusio termoso veidrodine dali, pries tai ja dar pasmulkines, nuplauki prie zoliu, meti tuos veidrodinius stiklelius i vandeni, eseriai galvoja, kad tai mailius ir tipo suplaukia, tik neberaso kiek ju padvesia nuo karakiri, sunku gyvent kai uz reklama niekas neatsako ir ji praktiskai nekontroliuojama Ignoruoju

Nu blia čia jau zagnuli Piktas Kas bus jeigu visi pradės mėtyt plastikinius maišelius ir stiklo šukes? Piktas Tokių straipsnių autorius pačius blia už kiaušų pakabint reiktų arba į tuos plastiko maišus ir į dugną - gal šamą pavyks privilioti.

Gerai Taip “pravilno, mužiky, mačit ix vsex nado, mačit…” Cha cha Cha cha

aš kai dar buvau rimtas žvejys ir su konferencija važinėjau, tai mačiau kaip šeria Albinas: ant kalniuko (sėkliaus) kuojytes nuo ledo jaukina, o aplink vėliavėlių prismaigstyta- pasiteisino, bet ar dėl kuojyčio, ar tiesiog dėl to, kad ant to sėkliaus lydekos laikosi… Nes aplink tą sėklių ir kitiems kibo ant vėliavėlių Kietas

pilnai pritariu, praktiskai ir nebeskaitau tu zukles zurnalu, vien tik reklama ten

bet tokiu atveju salyginai padideja galimo plesruno grobio koncentracija vienoje vietoje, kas didina tikimybe greiciau pasisotinti, taciau cia tik mano isvedziojimai, i zurnalus nerasineju, nors pasiklausius A,Juskos tai gali anekdotu rinkini isleist Cha cha Juokiasi

Ko čia burbat Cha cha, jaukindami spiningaujant nors truputį žalą gamtai ir plūdininkams kompensuojat. Gerai Laimingas

Kietas Zurnalas mane aplenke su straipsniu apie tokia spiningavimo taktika, o ji yra Gerai Gerai Gerai… Taciau norint tureti gera efekta reikia si buda naudoti kokioje nors pailgoje ylankoje (plotis ne daugiau 50 m) arba kanale !!!. As taip jaukindamas nuo rugsejo vidurio gaudau eserius, o prie eseriu papuola ir viena kita lydeka. Pastebejau, kad gylis jaukinamoje vietoje turi buti ne didesnis kaip pora metru, nes butent tokiame gylyje arciau zoliu ir verda pastoviai vanduo nuo dryzuotuju puotos… Jaukinti daug nereikia ir daznai naudoju perlines kruopas sumaisytas su baze, kad butu galima suformuoti rutulius ir numesti i pasirinkta vieta. 100 m atkarpoje jaukinu 4 - 5 vietas ir kas valanda arba pusantros dajaukinu. Ezere nebandziau, bet manau, kad ir cia turetu kazkas gautis jeigu zinai vandens telkini Kietas.

nuo rugsejo vidurio? Papasakok paskutinių poros žūklių rezultatus. ŠypsenaPerlinės kruopos nebent dėl užmetimo, nes jos vilioja per dideles kuojas.

nuo rugsejo vidurio? Papasakok paskutinių poros žūklių rezultatus. ŠypsenaPerlinės kruopos nebent dėl užmetimo, nes jos vilioja per dideles kuojas. Ten kur as zvejoju didelės kuojos kazkodel nesilanko, gal eseriai atbaido… Paskutinė zukle buvo treciadieni, bet kazkuo pasigirt nera - 7 neuzaugos eseriukai ant mikriku ir apie kilograma mazyciu kuojyciu… Valgiau kaip saulegrazas… Eseriai vaiko mailiu, bet kimba labai atsargiai… Kietas

matyt todel ir kimba atsargiai kad nealkani, mailsiaus daug P.S kaip tu cia i spiningistus persimetei? karpiai nekimba?

Apie mailiu tai prisiminiau irgi buvau skaites. Ziema permatoma plastikini buteli su mailium nuleidi i ekete, susirenka eseriai ir salia to butelio blizgiauji.Gal ir duoda kokios naudos? Nežinau

Taip o svarbiausia butelį nuleist ant gero šniūro, tai šniūrinis kliovas garantuotas Taip Juokiasi Cha cha

apie mailiu buteli jauciu visi autoriai taip ir perrasineja, vienas nuo kito, kad yra toks budas Šypsena bet matyti ar bent girdeti kad kas konkreciai taip gaudo tikrai neteko

Aidas Juška senai garsėjo kaip pasakorius. Neblogas iš jo butu rašytojas. Man Panevėžiokui ir žvejo tako jaukų gamintojui gėda už kolėga. Piktas Kiek aš ji pamenu kaip pašarų gamintoja, tai jis geras rašytojas. Kažkuriame meškeriotojo staripsnyje buvo publikuojama jo nuomonė kaip jis kuria jaukus, kokios ten receptūros. Kaip jis džiovina ir kepina varškes surelius ir naudoja kaip komponentą jaukų gamyboje. Tik va kaip sumanaus jaukų gamintojo ir išradėjo jo niekas nematė nei vienose Lietuvos ar Panevėžio rengiamose pludininkų varžybose. Jis tik kartoja aš gaminu liaudžiai o ne sportui. Negalvokit kad čia antireklaminis straipsnelis, paprasčiausiai man idomi jūsų nuomonė Kietas Labas

Galiu kaip jaukų gamintojas biskutuka kitaip pakomentuoti ir iš sportinės pusės, nors nesu spiningautojas tik prijaučiantis. Galima jaukus efektyviai panaudoti plėšrei žuvei, vienais ar kitais atvejais. Pavizdžiui varžybų metu, ežere, kai nėra diena vėjuota ir matai paviršiuje judanti, mežiojantį, ešeriukų burį. Aišku jie medžioja, migruojantį mailių. Tai kad ilgiau užlakyti, šį burelį mailiaus, reikia labai smulkių ir birių jaukų, laidine užjaukinti nedideliu kiekiu. Pastarasis paskleis debesį dulkių į kurį sureguos migruojenti smulkmė ir taip bus kartu užlaikomas ešerių medžiojantis burelis. Ira ir metodu sraunioje upėje užjaukinti ešerius. Ipatingai tai pastebejau nemune ties Birštonu nes daugeli kartu ten teko gaudyti per varžybas pludine meškere ešerius, sverenčius po 200gr. ir didesnius. Bet tai gal kiek vėliau jus perskaitysite mūsų tinklapije. Su pagarba Mirkt Labas

LabasLabai malonu Jus matyt mūsų klube Apkabinimasman Jūsų jaukai visai patiko (ir prekiauti ir pačiam naudoti) Laimingas Galbūt reiks vėl jais paprekiaut Šypsena Cha cha Cha cha Cha cha