Jaukinimas spiningaujant

Bliamba, tai savaitgalį reiktų varyt, kur daug plūdininkų/donkininkų sėdi Cha cha Gal į Elektrėnų šiltą kanalą ??? NekaltasO idėja - per spiningavimo varžybas reiks šį metodą išbandyt Cha cha ir nuvaryt į kanalą Juokiasi Laimingas

Jei neskaitei shio straipsnio: Jaukinti reikia silpnai sulipdytu pasharu. Ta prasme, kad kukulis suduzhtu atsitrenkes i vandens pavirshiu, o ne kaip plyta atgultu i dugna. P.S. Aishku tai taikoma jaukinimui tuoj priesh spiningavima. Jaukinant ishvakaro, manau reiktu daryti prieshingai Mirkt

Tas tai ir logiškai mąstant aišku Mirkt O aš turėjau omeny, kad tam kanale pastoviai kas nors žvejoja, todėl ten amžina užšėrimo vieta Gerai Juokiasi Cha cha

tik vat idomu kodel pats Aidas Juska to metodo nenaudoja? Kiek maciau ji su spiningu tai nei karto nepastebejau kad butu seres. Gana daznai matau ta smiki ir persimetu keliais zodziais, nu megsta jis pafantazuoti, bet kad iki tiek… Juokiasi

Taip Visi gamintojai tokie Taip Blogai Ir svarbiausia kitų prekę peikia, tik savo giria Piktas O didesnių fantazuotojų už korsaką su Armaliu dar nesu matęs Apakęs Baisu

as esu mates - dzukas. daugiau prifantazuotu nei korsakas su armaliu kūbu, istraukus matematine sakni Juokiasi

Kam kelt kubu, jei po to trauki shakni…

vistiek reikia kad lydeka kazkur netoli butu gal sis metodas kiek pasiteisintu kai plesrunai sedi zolese ir sunku juos is ten isvilioti

Turiu informuoti plačiąją visuomenę, kad kėlimas kubu reiškia “pakėlimą trečiuoju laipsniu”, o va šaknies traukimas nenurodžius, kokia šaknis traukiama, nereiškia nieko. Baisu

Taipir as manau,kad dingtu visas spiningavimo malonumas gaudant keliose prisertose vietose(juolab kad dar neaisku ar tikrai ten prisirinktu tu plesrunu) tik idomu ar is tikro kas taip gaudo ar fantazuoja.

manau kad daugiau fantazuoja

Čia visi tik teoretikai renkasi, o praktikų nėr Ne Praktikai šiuo metu šeria ir spiningauja Taip Cha cha Cha cha Juokiasi Juokiasi Cha cha Cha cha Juokiasi Juokiasi Cha cha Cha cha

ar esi mates nors karta spiningista serianti zuvis? as tai ne

Ir aš nemačiau Ne, vadinas ir jie visi tik teoretikai Taip Juokiasi Cha cha

daug teisybes tavo zodziuose Taip

nu bent jau mano makaule sakytu kad toks budas gal dalinai pasiteisintu gaudant pludine su gyva zuvele arba inkaruotu skrituliu

pritariu, bet kazi kiek ten bus naudos, lydeka gana is toli jaucia auka

Gerai Va čia gera mintis dėl inkaruoto skrytulio !!! GeraiNors skrytuliais ir beveik negaudau Nekaltas

as irgi beveik, o su inkaruotais tai visai Ne

Inkaruotų nė karto nenaudojau, o žiemą ant vėliavėlių išvis švino nededu Ne ir žyvcą ne mažiau sprindžio kabinu Gerai