jauciu, kad liksiu senbernis...

Cha chaCha chaCha cha

[quote]nuogaTIESA rašė:
vargselis. gal tau onanizmas tada geriau sekasi ?
[/quote]

Ką tuo nori pasakyt? Tipo, jei panos nerandi-tai namie sėdi ir dročini???

Klube tu nieko nerasi.
Labai ispindejusios mergos siais laikais…
Kiaulė

nugi rasit jus tas mergychkas Šypsena

nugi ne visos Flirtas yra ir isimchiu Šypsena

[quote] aisiuke rašė:
man vaikinukai su akinukais sexualus…na aisku jei akiniai ne is XIX mziaus pradzios
[/quote]

Akinius nusiima-jau nebe seksualus?Šypsena Tai dabar tik Juršėnas nešioja tuos kauliniusCha cha

Nu vat kiek teko suktis kur, visais kartais mano "kandidatūra" būdavo atmetama būtent dėl to, kad esu akiniuotas. Tokia jau realybė-natūrali atranka-ieškoma idealių partnerių.

tai matyt tos panikes iesko manikeno Cha cha

Akinius nusiima-jau nebe seksualus?Šypsena Tai dabar tik Juršėnas nešioja tuos kauliniusCha cha

Nu vat kiek teko suktis kur, visais kartais mano "kandidatūra" būdavo atmetama būtent dėl to, kad esu akiniuotas. Tokia jau realybė-natūrali atranka-ieškoma idealių partnerių.

[/quote]

Nugi kaip ir nebaisus berniokas Nekaltas Turbut priejes kazka ne taip sakai Nekaltas

Akinius nusiima-jau nebe seksualus?Šypsena Tai dabar tik Juršėnas nešioja tuos kauliniusCha cha

Nu vat kiek teko suktis kur, visais kartais mano "kandidatūra" būdavo atmetama būtent dėl to, kad esu akiniuotas. Tokia jau realybė-natūrali atranka-ieškoma idealių partnerių.

[/quote]
man atrodo, kad mums reiketu susitikti Nekaltas Nekaltas Nekaltas bo jau labai idomu man butu su tavim pabendrauti in real…

Na j o jeivisi butu tokie kuklus, kaip jus, tai ka tada darytu tie tipo sustri vyrukai :v Juokiasi

Nu yra kaip yra. Gaila tik kad foto idėt negaliu. Va tada gal kitaip kalbėtumėt.

[quote]Kriss xixi rašė:
Na j o jeivisi butu tokie kuklus, kaip jus, tai ka tada darytu tie tipo sustri vyrukai :v
[/quote]

Kaip tai suprast?

gal nenuvertink saves sitaip?Mirkt

Tai paaiškins man kas nors ar ne?

ka nori kad paaiskintume?

[quote]delfinuke rašė:
gal nenuvertink saves sitaip?

Komunikatorius rašė:
Nu yra kaip yra. Gaila tik kad foto idėt negaliu. Va tada gal kitaip kalbėtumėt.
[/quote]

tai jau geriau save vertint kiek praščiau, nei dėl nieko keltis į padebesius. Ar ne taip?

hmm…nu bet jei ir galesies saves ir verkslensi kad tau nesiseka ir t.t. tai nemanau kad irgi gerai…aisku pervertint saves arba nuvertint save iki zemiausio balo tai irgi nereik…viskam yra ribos Mirkt

tai jau geriau save vertint kiek praščiau, nei dėl nieko keltis į padebesius. Ar ne taip?

[/quote]

Nu tai aš nesakau, kad savęs gailiuosi ar ką. Nu ką-jei nėra tokios, kuriai aš patikčiau-nieko nepadarysi. Visaip būna. Per prievartą gi neimsi.

tai jo Šypsena einam shokt? Šypsena Flirtas

[quote]delfinuke rašė:
tai jo einam shokt?

Komunikatorius rašė:
Nu tai aš nesakau, kad savęs gailiuosi ar ką. Nu ką-jei nėra tokios, kuriai aš patikčiau-nieko nepadarysi. Visaip būna. Per prievartą gi neimsi.
[/quote]

Katė maiše.