jauciu, kad liksiu senbernis...

jauciu, kad liksiu senbernis…

jauciu, kad liksiu senbernis, nes niekaip nesugebu merginos nukabint klube ar kitoj vietoj…
pvz… taigis buvau nulekes antradieni i patrankas ir kazkaip nesiseke mergynos pakviest shokt… blyn negaliu kaip man su jom nesiseka paskutiniu metu

please, padekit kas pakabint mergynaFlirtas Niam niam

tegu tau draugas atveda drauges drauge i namusJuokiasi

pasitelk visa savo zhavesi ir visus kerus ir pirmyn Šypsena

jei baisus tai ir nesiseka…tai paprasciausiai prieini prie merginos ir paklausi ar ji noretu su tavim pasokti…nemanau, kad tai labai jau didele problema…

Žinai, ne tu vienas toks. Man ta pati problema.

Tas perdėtas drovumas…Drovus

tai gal nebukit tokie jau kukluchiai Flirtas

[quote]jei baisus tai ir nesiseka…tai paprasciausiai prieini prie merginos ir paklausi ar ji noretu su tavim pasokti…nemanau, kad tai labai jau didele problema…
[/quote]

…jei baisus… Kas čia per pasakymas??? Vienam tai problema, kitam -gal ne. Nu nemanau, kad esu baisus (tik kad očkarikas), bet visvien nieko nesigauna!!!

jofana…senbernis…21m…bernas iki 30 nebuna senbernis…
o va panai sunkiau… Mirkt
nepergyvenk Mirkt

tai gal susimastyk del savo bendravimo sugebejimu ? Nekaltas

svarbu vidus Šypsena

…jei baisus… Kas čia per pasakymas??? Vienam tai problema, kitam -gal ne. Nu nemanau, kad esu baisus (tik kad očkarikas), bet visvien nieko nesigauna!!!

[/quote]

butent Taip

Nuo to nemirstamaNekaltas

[quote]delfinuke rašė:
svarbu vidus
[/quote]

Tai matai, vidaus iš karto neparodysi, reikia pirmiau nuo kažko pradėti. Nu bet jei panom iš karto nepatinki-kas tada daryt? Blyn per daug jau pasikėlusių yraPiktas

yra, bet yra ir netokiu Nekaltas
nepasiseke viena kart, gal pasiseks kita kart Mirkt

Tai matai, vidaus iš karto neparodysi, reikia pirmiau nuo kažko pradėti. Nu bet jei panom iš karto nepatinki-kas tada daryt? Blyn per daug jau pasikėlusių yraPiktas

[/quote]

man vaikinukai su akinukais sexualus…na aisku jei akiniai ne is XIX mziaus pradziosŠypsena

…jei baisus… Kas čia per pasakymas??? Vienam tai problema, kitam -gal ne. Nu nemanau, kad esu baisus (tik kad očkarikas), bet visvien nieko nesigauna!!!

[/quote]

vargselis. gal tau onanizmas tada geriau sekasi ?

Neprarask vilties anksciau laikoNe ir negalvok daznai apie tai… Kaip sakoma, ateis laikas, bus ir vaikasMirkt

21 metai ir jau zmonos ieskai? Cha cha

Gerai