Jau nebedarbis :P


Jau nebedarbis :stuck_out_tongue:

Sakau pasigirsiu, kad dalyviam ramiau butu Cha cha Kad va susiradau vienadieni darba, kad pajusti pinigu uzdirbimo skoni Gerai

buhalteris

prekybcentriuose stovesi su reklamom? Cha cha

rhcpepper, nea rimtes ir atsakingesnis darbas Ufff plius susijes su Mašina

stoty parsidavinesi ar kas cia per vienadiene zabova? Šypsena

poliruos bnv kur norejo ubagsui nustumt kad papoliruotu

Plovykla gal Juokiasi

tai kas per darbas, kiek gausi? kiek dirbsi? davai viska tiesiai, bo uzpiso, mane tai cia visi skersai isilgai isklausineja ir dar geriau uz mane jau zino kiek gaunu Piktas

Domo, busiu vairOtojas, reik nugazuot is tasko A i taska B ir sugryzti Taip

aisku vonios druska nekaltai pervezt Juokiasi

huntero, sakai? Nekaltas nu ble gal nea Nekaltas

tete is baliaus parvesi Cha cha

nanotec, mociute i miska isvesiu uz tai kad anai lizingo nedOda Piktas

geriau atiduok i meslita.bus bobutes desra

manjakas, parduok tu ta laguna ir nusipirk kregzde, nes matosi kad kenti baisiausias kancias Taip

MinDosaS, nezinau ar verta parduot masina ir ieskot kazko kito, nes realiai kiek man like cia lt but? dar metai Nekaltas o paskui vel parduot nzn nzn … Nekaltas

nanotec, aj i miska isvezi ir rami galva vis gal nepareis, zinau realu atveji, kai anukai del turto tevu nes anie ukininkai buve tai mociute ziema isvede ir paveze kokius 300-400metru is namu o ana sunkiai vaiksciojio tai ir nedaejo namo susalo, o vaikai suformino kad anajai Kvankt? ir pati sau gala pasidare Cha cha

masina ne zmona, galima ir dazniau keist, nusipirk E46 320d, bus ir ekonomija ir sirdis dziaugsis, jei tiks be tv ir kitu stebuklu, tai ir kaina protinga galima rast Taipp.s.zinau kas tokios lagunos iesko Cha cha

Mindosas, as irgi zinau taip kad anaja pardOt nera problemu Mirkte46 320d Blogai Gerai va 330d coupe Girtas Gerai