Jau Bangoj nagrinėta tema: McDonald\'s- ar žalojate save šiuo maistu?

Tikrai megstu tuos cheesburgerius,keptas bulvytes ir coca cola prie juNiam niam,bet neprisimenu kada paskutini karta buvau mcdonaldeNekaltasgal pries metusNekaltas

as ten apsilankydama atlieku pilietine pareiga Cha cha

Kartas per metus McDonalde dar niekam nepakenke Cha chaTaip

Stengiuos nevalgyti.

[quote]Aš jau 2 metus nė į burną Ne

[/quote]

Sweikintina TaipGerai Kiek pamenu kažkur prieš metus paskutini karta valgiau McDonalde. Užbėgomis …Cha cha

kad nesveika tai taip Taip bet karta per metus jame apsilankau Cha cha

Man patinka toks maistas, taciau kazkaip jau metus nevalgiau, vis neiseina iki mcDonaldo nueit Cha cha

Megstu Taip
Turbut buciau pareiginga amerikiete, nes megstu tokius dalykus kaip coca cola, McDonaldinis maistas, riebus ledai ir t. t.

Netkrai ne, ir neskanu, ir nesotu, ir nesveika!!!

Bangos kituose forumuose apie tai buvo jau kalbėta, bet šio naujo forumo, kuris ir skirtas apie tai kalbėti, proga, vėl paklausiu to paties:
Ar valgote McDonalduose?
Aš jau 2 metus nė į burną Ne

Kad ir ne sveika bet man skanu Mirkt Taip

Labai retai. Siaip as visokiu hamburgeriu nemegstu, bet bulvytes kartais valgau. O pyragelius su obuoliais dievinu tiesiog Niam niam

Ash irgi Mirkt Taip Tik Hamburgerius megstu Mirkt Taip

marketingo auka Baisu Cha cha

Nezaloju Juokiasi

Kartais isgeriu ledu kokteili, visa kita nepatinka (nu, gal ir patiktu, bet pasiklausius, ka apie tai kalboma Ne )

As isvis tik kelis kartus jame buvau. Ir tai tik arbateles geriau Drovus

Zinau, kad nesveika, taciau negaliu niekaip atsisakytiNustebęs megstu as tuos ju hamburgerius, bulvytes, o ypac McFlurry su sokoladuNiam niamNiam niam

man tai patinka makdonalds maistas ,jis man tiesiog skanus ,kai mamos nebuna ir nebuna ka valgyt,nueinu i makdonalds restorana ir sociai prisicalgau

Nevalgau, sintetinis maistas man nepatinka NeVeee

as toki maista valgau,bet labai retai.sakykim i puse metu 2 kartus daugiausia Drovus siaip manau kad tai labai nesveikas,kaloringas ir t.t. maistas.