Jau Bangoj nagrinėta tema: McDonald\'s- ar žalojate save šiuo maistu?

dabar supratau,kodel autore pavarotojo fraze zalojimas saves Juokiasi Drovus

Pats durniausias sugalvotas dalykas yra McDonaldsas nekenciu McDonalds

Priesh pora metu susipazhinau su seses draugu ish danijos. Pazhinties proga nuvarem i Mcdonald’a (buvau unreal ishalkes). Taigi susilazhinau su tuo danu jog suvalgysiu 10 hamburgeriu (tokio tipo kaip BigMac, McChicken, duble-cheesburger), jis man sake, kad kiek tu besuvalgytum ash suvalgysiu daugiau. Taigi pradejau nuo McChicken’o, ishkarto perejau prie antro, dabaigiau antra, paemiau legendini BigMac, veliau emiausiu duble-cheesburgerio, dar veliau - antro duble-cheesbu… (Nr.5-as), jau maniau jei neapsivemsiu Veee, tai nudvesiu vietoj Baisu… . Nesuvalges viso Nr.5, ishkeles balta veliava, pasirashiau kapituliacijos akta… (Danas suvalge 6.5). Nuo to laiko stengiuosi laikytis toliau nuo McDonald’u, bet nevisda paviksta.

Riebus ledai-ne amerikonu pasirinkimas, jie verciau paniskai renkasi fat free, o salia Coce yra dar ir PepsiŠypsena

buvau vieninteli karta, priesh 8 metus;dabar machiau kaip drauge nusipirko ten kazkoki mac’a - siaubas, ka ten valgyti ?? du kartono gabaliukai, tipo bulka, o tarp ju toks kleckas - tipo mesaApakęsApakęsApakęs siaubasApakęs

kiba nepatiko?

ne nelabai!
seniau patiko o dabar geriau darzoves!Cha chaNiam niam

gal ir žaloju save, bet vistiek labai mėgstu Šypsena negaliu atsispirt "McChicken" sumuštiniui Niam niam labaij skanu Taip

Karts nuo karto uzkandu ir as ju maisto, bet tai darau tik uzsienyje, LT tiesa pasakius tik kelis kartus ir tevalgiau.Patinka ir bulvytes, ir ledai Niam niam Kaip bebutu viskas kas teikia malonuma yra kenksminga ar zalinga Cha chaKietas

dabar nebevalgau o seniauKandaCha cha

uzsuku karta per pusmeti…

3 metai maziausiai kai paskutini karta ten buvau Mirkt

Kartais uzsuku i McDonald’sTaiplabai megstu tuos vistienos gabaliukus su kario padazuNiam niam

Anksciau valgydavau,bet dabar ne Ne Biologijos mokytoja papasakojo ir ko ten maistas gaminamas Veee

nezinau STAR, ka tu girdejai ir kokios butent informacijos nori.bet mazas pavyzdelis apie raugintus agurkelius dedamus i big makus, hamburgerius: ju skonis panasus i musu raug ag., bet paziurejus, i sarasa medziagu, kuriose jie rauginosi(ant maisellio) -visokie benzopronatai, sulfuxxxx ir t. t. bulvyciu ir visciuku gabaleliu kepimo aliejus po aparato valymo tik diena buna svarus.po to gera savaite ar kelias viskas verdama juodame nuo degesiuku aliejuje.nekas, kai prisimenu darba ten (ir mitybaŠypsena

Visur tas pats skonis-ir Maskvoj,ir Kinijoj.Patikekit.Asmeniskai man Blogai

gal gali daugiau apie McDonald’s papasakoti?
nes aš tai labai negerų atsiliepimų girdėjau iš vieno vaikinuko, JAV dirbusio McD.

siaip tai niekad tokiais maistais nesizavejau.bet gyvenimas priverte - turejau dziaugsmo dirbti airijoje 3 men MC’D.per diena gaudavome visa"meal’a" uz 4 svarus.bet mano liezuvis priimdavo tik mc’chicken sandvic, bulvytes, ledus. ju bjaurios juodos arbatos irgi negalejau gerti.
pries tai 6 men valgem siek tiek kitoki, bet vistiek chemini maista, o dar po 3 MC’D menesiu, tai tikrai visi priaugom pora kg… :o

nejau i tuos McDonaldus ir neisiu ir tu McDesru, taio tikrai nevalgysiu!!!Mirkt

ziuriu labai abejingai - nieko ten blogo, bet ir nieko gero, kad valgytiNiam niam.