Japoniški kilovatai


Japoniški kilovatai

su vienu kazkokiu dalyviu,berods t-max susigincijom,kad jis su golf4 mane nubaus,as tuo metu accorda turejau…abieju kw tie patys,isibegejimas tas pats…bet jo fokiski kilowatai geresni,nei mano japoniski…plese maike iki belenkiiek,kad nubaus i viskas Cha cha

sako vrum, vrum. Taip —> auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/nissan-200_sx/id -842083 Visai dailus šitas, tik gana ilgai jau jo niekas nenuperka. Nekaltas Ir kas tas “Greddy proffec II B electronic boost controler” žinau, kad atsakymą rasčiau ir google, bet norisi atsakymą išgirsti iš ekspertų. Taip

dr002, Tai iš tos diskusijos ir kilo tie “japoniški kilovatai”? Nes aš neatsimenu jau. Cha cha

oro slegio reguliatorius

jo…is tos diskusijos Taip

o kam ji pirkt? Cha cha…uz tiek pakerti 330d plius 800lt ekstrela ir gaz0ji panasiu tempu…o lieji 9litrus Gerai Cha chaplia as isivaizduoju kiek privis skregdziu ant siauliu,kai jos nukris iki kokiu 6klt Cha cha

kregzdes dabar ciucmekai perka, kol muitai nedideli

Juokiasi

^kas pridurkui juokynga?

oho kokie stiprūs išsireiškimai. neduokdie aš taip pasakyčiau, tai banas mėnesiui. moderatorius… Juokiasi

perlenki lazdą, pažiūrėčiau kaip tu gazuotum su kregžde (kad ir čipuota) tolygiai su šiuo nissanu Nekaltas

Smagiai suka ratus šitie, ir išvaizda Gerai

na, idealioj tiesiojoj ar kacergoj niske butu priekyje, bet kasdienese salygose ta niske niekur nesugebetu atsiplesti nuo kregzdes cipuotos. empke nuo 335d niekur nepasprunka, o ten ag skirtumas kiek, 130ag? plius 335d sunkesnis, betturi daug niutonu prie betkokiu sukiu.

čipavimai, xujavimai… geras bazaras, kai verkiat, kad vos ant kuro sukrapštot Cha cha

kurie cia verkia?

tie, kurie yra zodzio neverkia antonimai Gerai

Isvis kasdieniniam vazinejimui ir 320d + cipas kazi ar daug pabegtu tas nisanas… Kamstis ant kamscio, sviesaforas ant sviesaforo… O panardyt tarp masinu gali ir su negalingu spuogu… ir jei vadyla nedebilas, gali drasiai su spuogu pakrauti kokiam ale sport carui, tik reik matyt i prieki, kur kada uzsukt, ka aplenkt Cha cha

Mieste lekti dazniausiai nera labai kur… nebent pirmas prie sviesaforo. Ir isvis daug smagiau yra kai greitis iki ~80km ir reikia nardyt tarp masinu. Daug smagiau kai pataikai teisinga marsruta ir erelis su bmw lieka uostydamas dulkes Ufff

Pagal dokus šitas 8s, tai dar ir gautų ant tiesios, aišku nuo tarpinės dar priklauso.