Japai


Japai

'09 Avensis vs. '09 Accord

Pagrindinis klausimas: Ka ruke dizaineriai? Cha cha

Accords gerai atrodo Gerai

avensis toks solidesnis… vyresniems daugiau akordas agresyvesnis,

man accordas labiau Gerai

nu del avensis nezinau ka ruke. Bet accordas tai Apkabinimas

Gerai

abu Gerai

bjaurus tas avensis Blogai

nu jo furos lempos yra solidu. apskritai toyota kada nors yra sukurusi (na imkim nuo kokiu 1990) ka nors grazaus? ar cia tik mano nuomone tai baisus dizainu gamintojas? man tai juokingai atrodo ta dizaino sasajasu ankstesniu modeliu - po zenkliuku ant bamperio duobute. krc baisus ant tiek kad lig siol buves avensis man dailus atrodo jau. veidrodeliai irgi gremediski, kada paskutini karta naujame automobilyje matete sonini veidrodeli su gumine tarpine? Juokiasi, norejo padaryt kaska kitaip nei visi - padare baisiai, pats automobilis man nesukuria ispudingo solidaus vaizdo, na tarkim kaip senesni lexus. viso labo atrodo kaip kitaiskas zaislinis automobiliukas kur akcentuojami tam tikri elementai. honda neblogai Taip bet crv ir civic 4d veidrodelius irgi reiktu nuspirti.

bent viena avensi grazu zinat? Aplamai masinos be veido. Honda tai stengiasi, vis geryn ir geryn

Hondike tai Girtas

betu sugebek prisikabint prie veidrodelio tvirtinimo gumos? Apakęs Apakęs Apakęs Juokiasi

snd per tv6 topgear nuderge avensis, tik senesnę. turbut is toyotų avensis pati lėviausia… o accordas taj Gerai

apex tai pavare Juokiasi

avensyje galiu prisikabinti prie bet ko. tiesiog maciau is arti ta vieta su veidrodeliu. slykstu.

Man avensis universalai liuks atrodo, ir sedanas puse velnio (aisku pries si eje), kogero dar previa visai nieko, nu ir tuo uzsibaigia man toyotos grozis Cha cha

avensis nukopino ir taip aisku, nes accordo sitos linijos jau 2004 isleistos senesniam modely, o avensis net nepanasus buvo ir baisus kaip ir visos toyotos.

Acorde ikrites buvau, nerealus Gerai