Jam mama neleidzia...

Jam mama neleidzia…

Noreciau gyvent su juo bet jam mama neleidzia.Kai jis atvaziuoja pas mane,jai prasideda priepuoliai…ji jau vakar gulesi i ligonine,bet pasirode,kad tai tik siaip sau, kaip jis sako, mama truputi supyko…taip sakant…Na zinoma,jis ir neatvaziavo Nekaltaso jo tevas man paskambino ir pasake,kad jis taip nevazines,kad pasiimciau ji visam laikui…Na,as to ir tetrokstu, bet mama neleidzia NekaltasNa,kiek suprantu, jis tera tevu zaisliukas Nežinau

pasiimk kartu ir jo mama Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Vo čia tai geras tikrai reikes Juokiasi

Kiek jam metu ? Nekaltas

kalbi,lyg apie kokia maza vaika be nuomones.Susiskambino su tevu,susitare,kad pasiimsi ji Apakęs Jis ka,koks skuduras,kad pats nezino ko nori?kad motina taip lengvai manipuliuoja juo?nesuprantu as tokiu vyru… Nekaltas

Buk izvalgi, jei jau tevas sako , pasiimki, kazkas negerai.Jei tave myles, jokia mama neuzdraus, pasakos cia. ApakęsO jusd abu susede apsispreskit, ko norit ?ir kiek metu tavo jaunikiui??

23

Jis man ne jaunikis. Mes tik mylim vinas kita. Tai neeilinis atvejis, nes as…ponia Kietas

--------- Tai ko nori is jo tada?? Drovus

ir vis tiek tai nieko nereiskia.Tai tik jusu reikalas ir jokia motina negali kistis,jei jus mylit vienas kita .reiskias arba ji dar neapsisprendes,arba priklauso nuo tevu ir nenori gadintis santykiu s u jais

Begt nuo tokiu vyru reikia kuo toliau Baisu

jeigu ji taip tevai tampo, tai tampys ir kai apsizenysit. arba pasiimk tu ji ir kraustykites i kuo tolimesni miesta ar kita valstybe.

Nekenciu tokiu vyru,kurie yra tevu vaikuciai ir nesugeba patys spersti kas jiems geriau.

Miela, ponia, cia jusu uzhgaida suvilioti 23 metu pacana? As puikiai suprantu jo mama, kuri visishkai nenori atiduoti savo vaikelio i “Ponios” lova. Visur yra ishimciu, jeigu jusu jausmai tikri ir nuoshirdus tai gal ish to kas ir isheis, bet ar ilgam? Jus pati pamastykit apie amzhiaus skirtuma, ne dabar, bet po 10-20 metu, kas tada jusu laukia? Kai jis vyras paciame jegu zhydejime, o jus jau suvytusi dama NekaltasTikrai nenoriu jusu izheisti, ishsakau tik savo nuomone

visos motinos jaudinasi, ypac del savo “mazu berniuku”, joms sunku susitaikyti su tuo, kad jis iseis ir nebegrish pas ja… tai pats paprasciausias pavydas. Tad jei nori, ir jo norai analogiski - gyvenkit kartu ir dziaukites vienas kitu.

Taip Taip Taip Manyciau susirask vyka savo amziaus ir gyvenkite ilgai ir laimingai, nelaukikol vaikinukui parups jaunesnes ir tave paliks del kokios 18-metes. Ir isvis man atrodo kad jis ir pats nelabai nori gyventi su tavim, jei noretu ir tevai nesutrugdytu… Pavargęs

Manau jis pats nenori gyventi su tavim,nera dar apsisprendes.Kad mama neleidzia,cia tik pretekstas.Kai jis to nores,tai nesulaikys niekas.Pavyzdzui as taip pat ponia ir mano vaikinui taip pat buvo 23,tai kai jis norejo gyvent kartu,jam nesutrugde niekas.Mes jau pusantru metu kartu gyvenam.

Man irgi pries kelis metus tokia pati istorija buvo. Musu pasimatymai baigdavosi po mamytes skambucio, tipo jai bloga, ji mirsta ir tt. Nezinau is kur pas mane buvo kantrybes su juo 2 menesius tampytis Nekaltas ir jam buvo ne 23, o 27. Taip kad tokie nesikeicia su amzium.

Jo, kiekvienas is jusu savotiskai teisus…bet man nuo to ne kiek ne geriau Nelengva pasakyti, susirask vyra savo amziaus, bet kad jie nesimeto, deja Juokiasina, gal ir rasiu dar…bet sis tikrai man netinka NeJis mamos vaikas…o as jau eisiu savo keliu TaipTam visam reikia padeti taska.O meile…na, ji, kaip seile…pabus ir praeis Kietas