JAGUAR XJR


JAGUAR XJR

Dar vienas mano darbas. Adobe Photoshop CS2. Originali-Bazine foto img152.imageshack.us/img152/7311/britanija1mh6.jpgMaksimalaus didzio - mano darbas - img152.imageshack.us/img152/5849/britanija1v2numberplateij 9.jpgMaksimalaus didzio - Shadowline be valstybinio numerio. img209.imageshack.us/my.php?image=britanija1v2hg9.jpg Darbas buvo daromas konkursui, o konkurso tema - ale mafia ar kazkas panasaus Šypsena Tai labai nuriesutaut negalejau Šypsena

Šiaip Gerai, bet lietnykus galėjai palikti senus Girtas

mafiai reikejo rinktis sopranomobili 300c Girtas

man butu dingus kantrybe su tuo fotozhopu ir siaip nemoku as su juo nieko daryt. bandziau kazka per paskaitas, nepatiko

Gerai Gerai

Sarai yra kurnors tavo visi darbai sudeti ?

Ta antena ant bamperio visai nelimpa, iskart i akis krenta

Julius^, tai ne antena, tai laikiklis veliavai Mirkt Ji yra is abieju pusiu. Inproof, PSU portfolijuje yra dauguma mano naujausu darbu Mirkt Gerai trulikas, kantrybe dingsta ne tau vienam Cha chaUbeika, 300C chrysleriui sunku butu kazka mandro sulipdyti

Ilgai terliojais?

Gerai Gerai Saunuolis Taip

~10-12 valandu neskubant. Nedaug. Šypsena Su pertraukomis bendrai uztruko menesi kazkur Šypsena

Vis tiek nemazai darbo ideta Gerai

sitas rankas turi Gerai as tiek kantrybes netureciau

meliukas, kantrybe reikalinga pirmiems tepliojimams. T.y. pirmus du-tris metus Mirkt Gerai Jei bus kantrybe, bus ir rezultatas. Dabar jau man asmeniskai, kantrybe islavinta ir rezultatas visada pasiekiamas tokio kokio noriu! Cha cha Gerai Na cia nesigiriant bet teisybe Mirkt Na realiai dar reik ir aki turet gera

bet cia lb negreit pasimato rezultatas Nežinau ir paforsuot negali Nežinau nusirauciau plaukus kol sitam Jagui ratus pakeisciau Juokiasi

raz dva ir pakeiti

dar ir kompa reik turet normmalu. mano po kokios valandos jau labai steni su ps dirbdamas Užsispyręs

o kodel prieki juodos o gale baltos sedynes?

seselis Cha cha