J.Milius


J.Milius

Milius kaip Milius Cha cha kelnės mažos ir tiek

o man tos kelnės visai gražiai derėjo prie jo ilgų plaukų Cha cha

Apranga Gerai.

Ech , kažkada buvo metalo mergaičių svajonė, o dabar eurovizijoj gieda :}} , šiaip stiliukas tai visai išlaikytas Gerai , tinka prie dainos.

Poetka, ka cia nusnekI? geros dainos eurovizijoj beveik niekad nelaimi, jei dar nepastebejai

Ko čia rėkauji ? Ar aš sakiau , kad jo balsas blogas? Geras tas jo balsas , bet ką jis eurovizijoj veikia , tai vis tiek neaišku.

Nekaltas nieko nieko ,būna baisesnių aišku,bet kai kamera priartino tai kaip vampyras atrodė Užsispyręs

nieko gero. Labiausiai vakar juokiausi, kai tevas nezinodamas uztaike isijungt Miliaus daina, ir pasibaisejes klause kas cia… Cha cha

Gerai

daina tai klaiki Šypsena

tikrai nebuvo jau taip labai baisu ;]…

daina sudetinga ir atlikta man rodos neblogai,tik kad daugumai ne toks stilius patinka ;]

viskas super Taip

Man tai visai grazi daina, kodel ji jums klaiki? del to, kad nelaimejo, tai dabar reikia varyt? o butu laimejus, tai sakytumet “na, visai nieko ta daina visgi” … Kvankt?

gedos tikrai nepadare,sudainavo puikiai,ideja gera,daina nuostabi,tik kad Eurovizijai per gera,cia reikia arba kazkokios “ant bajerio” arba banalios dainos apie meile,kuria atliktu seksuali pupyte…

ale atrodo tai kai Dankanas MacLaudas iš MacLaudų giminės Girtas

pzc Cha chaDD SvajaŠokolade,cia tai geras Juokiasi Gerai

Apranga prie dainos priderinta Cha cha Balsa jis turi gera, bet eurovizijoj jam ne vieta. Padare is saves juokdari ir tiek. Ne su tokia muzika reikia dalyvauti ‘pupuliuku sou’ DrovusP.s. Man tai asmeniskai jis i vampyra panasus Pavargęs

siaubinga ta jo daina. Eurovizijai ne to reikia.