Ištekėjęs humoras...

A taj ko chia tamista makaluojates vis su savo nerealiai geru humoro jausmu ir smegenu vingiu perteklium?

Juk chia bendraminchiu, suprantanchiu tamistos subtilu humora, genealius minchiu shuolius ir atitinkanchiu tamistos nerealia erudicija kaip ir nesilanko…

Chia tik tupi, be erudicijos zhmogeliai renkasi pakikent ish antro galo Cha cha

Taj, kajp sakant, staltiesele takelis Jumi ish shio klubo Taip

Cia turetu prieiti kinziulis,oi atsiprasau Paladinas ir tau is kojos per kiausius paaiskinti : "JUOKAUTI REIKIA LINKSMYBIU FORUME,o cia rimti zmones susirinke" Nekuriems ,pvz. man ,antraja seimos lasteles puse siuo metu atstoja papuga ir ji jokio jumoro apart " lesalas banguotosioms papugoms" nesupranta,ot.

O siaube kaip kažkam nepasisekė. O kaip ta diagnozė natūroje atrodo? Gal aš irgi tokia, tik savo diagnozės nežinau Šypsena

dingęs-pakalbėkim rimtaiPavargęs-ką manai apie cikloninius puodus…
…ką daryt,kad jie sulieknėtų ir nenorėtų skirtis…Nekaltas

Rimtai tai rimtai.As manau kad tai utile dulci miscere.Cia apie puodus.
O i antra pasakyciau kad il n’y a que le premier pas qui coute.

…ahaTaip…tai čia tie brangesni-pyleglotinio modelio…Nekaltas

Leisk man ,tupai , be jumoro jausmo, paklausti - apie ką reikia diskutuoti , jei yra juokinga? Ar tai reiškia siųsti žinutes su Juokiasi arbaCha cha?
Duok nors vieną pavyzdį - kur buvo nediskutuota kai parašo šmaikštuoliai?Mat aš jau mažai bebūnu, gal ką ir praleidau?
Ir dar - nejau nuo vingių kiekio priklauso hNiam niamumoro jausmas?Aš iki šiol maniau kad protas nuo vingių priklauso…Uvy.

kove-jumoras ne tada kai kam į subine spiria,ar kas nevykusiai nugriūna…
Nekaltas…būtent protas ir erudicija reikalingi suprast subtiliam,o ne
tiesmukam,arkliškam humorui…negi taip sunku suprast…PavargęsPavargęsPavargęs

Duok pvz. to ne arkliško, ne tiesmukiško,o subtilaus- tada lengviau bus diskutuot.
O tai aš irgi galiu pareikšti "kodėl visi čia susirinkę nesugeba rišliai išreikšti minčių".Kas paneigs?Ir dar priedo - pastoviai atsirašinėsiu apie smegenų vingius, erudicijos stoką ir pan,- tuščias reikalas ginčytis nesant faktų

Kove- http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/191164.222-=(1111650157

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/194640.222-=(1946799423

…pažiūrėk komentarų skaičių ir daryk išvadas…PavargęsPavargęsPavargęs

1.Pasaka - per ilga , kad dirbantys žmogeliai turėtų laiko perskaityti O ir ką komentuoti.Smagi pasakaitė- perskaitei , nusijuokei sau ir tiek.
2.O antras pvz.sutinku - labai jau intelektualus jumoras, į kurį bangiečiai sureagavo neadekvačiai - nabagėliai , nesuprato kur Kavenskas šunį pakasė- visokias Freken Bok siūle…ir šiaip nepatikėjo kad jis berniukas…
Sakyčiau neįtin vykę pvz, Ni.
beje- o kur tavo vingiai tuo metu buvo ?- blevyzgas kūrė?

Ir kas ten tau nepatinka? Per daug ar per mazai zinuciu?

…vienur per daug-kitur per mažai…Nekaltas