Ištekėjęs humoras...

Jumoras išlieka ir ištekėjus arba vedus, tačiau iš pradžių gal bijo, kad blogai nepagalvotų. Aš neišsivaizduoju, jeigu darbe nieks nejuokautų, tai būtų labai neįdomu ir liūdna. Mūsų kolektyve viskas gerai. Cha cha

kur "ČIA"?turi omenyje bangą?

kove-bangą,o šeimą-YPAČ…TaipTaipTaipTaipTaip

Seimoj dauguma ateina pasipergyvent… nu reikia to matyt.

Taipatbunka,jeij koks žąsinas Baisuprispaudžia ir neleijdžia niat šyptelt svetimam Vyras Koks jau juojas gali imti ir apie kokį jumora dar galim mislytNekaltasvedybos atima biat kokia laisve,gyvenimas virsta pragaru del vaiku del žąsinoBaisuNekaltas

…nu jo,apipergyvena visus realius pažįstamus,o tada dar
į šeimą paašarot…
PavargęsPavargęsPavargęsPavargęsPavargęs

nu del pazystamu apiper…gyvenimo Cha cha nezinau Šypsena
ziurek i viska truputi paprasciau (Ni) Gėlė

Jei žmogus neturi humoro jausmo, tai ir ne turi.Nors su pagalėliu per galvą tašyk.Bet kiekvienos kiaulystės už humorą irgi negali priimtiMirkt

netasofi-jo,jei neturi tai ir neturės…bet turėdamas,gali prarast…
…esu sutikęs tokių egzempliorių-ypač kai žmonos kataloginės-klinikinės
stervos pakliūna…AJAAZAW…
Baisu
ŽliumbiaŽliumbia
PavargęsPavargęsPavargęs

Ni… kai sheimoj rashai jumora… tai raik dadet ikoneliu… Cha chaJuokiasi

bjaurus-kad,žinotų kada juoktis,aniaaa…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Gal į viską ziurejo pro juoka tai ir pakliuvo tos stervos…humoras tai įgimta.O jei žmogus ko nors kitame nesupranta ,tai kitos problemos…

užmiršauCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Ni… Taip

Normalus tas litwinskas jumoras.Pvz. Gal dvidesimt metu nesutaria kas yra jumoras ,o kas humoras.Arba pragyventi uz minimuma.Arba 30 dienu atostogos su 370 lt.O vakar vienoje laidoje kalbanti galva pareiske: gerai tie ukininkai gyvena.Vazineja i kanarus,i formules varzybos.Aha,galvoju,tikriausiai piena veza buteliuose parduoti…
Taip,kad ninada lia lia

dinges-šiaip tai čia apie šeimos humorą…Cha cha

Matyt ne ten skaitai.Aš kur tik pradedu skaityt, ten net rimta tema rimtai nesibaigia.Ypač jei jon apsilanko rookis, dingęs ir kt.šaunūs vyrukai arba daug puikių moteriškių( neturiu laiko vardinti, sorry).
Kažkodėl neteko nusišypsot, perskaičius Tavo rašliavą.matyt mano jumoro jausmas nedaaugęs tavojo lygio.Arba jau ištekėjo…

kove-rekomenduoju 6 žinutę paskaityt…Nekaltas

A perskaičiau, viskas aišku, Ni, tu irgi jau ištekėjęs

kove-nuo to klubo humoro lygis nesikeičia…
…pvz.parašo priklausomas,Adidas ar kiti retokai užsukantys
šmaikštūs subjektai-ir ką aš matau,nesuprantat,nediskutuojat,
nes tam reikia bent lašo subtilaus humoro ir bent 1 vingio smegenų…
…aš sutinku,kad jūs juokiatės,bet tik iš tūpo,erudicijos
nereikalaujančio humoro apie antrą galą…
PavargęsPavargęsPavargęsPavargęsPavargęs