Istarti tris zodzius \"as tave myliu\"

GAlesiu prisijungt tadaMirkt Bo irgi jau viensMirkt

[/quote]

niu ir kodel vienas? Nustebęs

Brrr… Bijai, kad gali likt viena, jei ilgeliau mastysi? Apakęs Ar ash jau kazhka supainiojau? Nekaltas

Jeigu manai, kad gali kazhka prarasti, tai juolab ner kur skubet.

[/quote]

niu matai…tarkim zmogus nera abejingas tau ir tai parodo,netgis sako jog myli…o tu lieki abejingas…niu ne tai kad abejingas,bet neatsakai tuo paciu-nesakai jog myli…taip anas zmogus ir atsala Žliumbia teko kazkada patirti…tad dabar mastau kiek laiko turiu " apmastyti" Cha cha

niu ir kaip visada liksiu viena Cha cha

[/quote]

GAlesiu prisijungt tadaMirkt Bo irgi jau viensMirkt

Hm… Prarasi, vadinasis taip reikejoŠypsena O jei nemastysi, tai dar blogiau busŠypsena

[/quote]

niu ir kaip visada liksiu viena Cha cha

Jeigu manai, kad gali kazhka prarasti, tai juolab ner kur skubet.

Hm… Prarasi, vadinasis taip reikejoŠypsena O jei nemastysi, tai dar blogiau busŠypsena

tikiuosi Nežinau bo jauciu,kad su tokiais pamastymais apie savo jausmus galiu daug ka prarasti Žliumbia nius beta s tokia esu…ir labai tikiuosi supratingumo Liūdnas

Tai ir pamastyk, ner kur skubet. Laiko yra.

Laimingas nius as tokia leta labai esu Laimingas man reikia ilgai amstyti,patum drasintis ,kad pasakyciau Laimingas "senute" Laimingas

tuos zodzius istarti labai lengva,tik juos reik sakyt tada,kai tikrai ta jautiMirkt

Kiti ir neturi suprasti tavo jausmu. Jauti tu ir tik tu gali suprasti, kiek tai tikra, ir kiek galbut ne. Tik tu pati gali nuspresti, ar nenusivilsi, jei pasakysi garsiai tai, ka jauti. Tik tu pati gali apgalvoti, kas gali but blogiausio (ir geriausio), jei tai pasakysi. Tik tu zhinai, ar jis vertas buti antruoju, ishgirsianchiu tokius zhodzhius ish taves. O mes tai ka… Mes gi nieko, tik skaitom ir rashinejam Cha cha O gyventi tai tau reik…

Gėlė Gėlė Gėlė

Na, isisegus gelyte i plaukus, gali dar ne tiek paskyt Cha cha Vis tiek nieko negirdesCha cha

Flirtas aciukas Mirkt

Nius siaip jau siuos zodziu esu istarusi tik vienam zmogui Žliumbia o draugu esu turejusi daug…todel man tai daug reiskia Nežinau ir labai skaudu ,kai kiti zmones to nesupranta Liūdnas

O man jei zmogus patinka tai galiu ji pradeti myleti net po savaites ir tie jausmai bus tikri Taip As nesilauzau pasakau iskarto tik…tik vaikinai mane dazniausiai tada palieka ir buna skaudu Taip Taigis gal geriau niekada nesakyti kad myli nors grietos atveju na grietuk manau jei jauti kazka panasaus tai drasiau juk zinai kad viskas cikis TaipNa gali dar kokia savaite patempti guma bet pasakyk Šypsena Pasidziaug abipusiais jausmais Šypsena Taip Tai yra labai nuostabu ir tikiuosi kad tai ilgam Taip Cha cha

[quote]Opulencija rašė:
Laikas parodys,ar tai ne tik zodziai…
[/quote]

TaipTaipTaip

Pavasaris parodys, kas kur pri$iko…Kietas

Laikas parodys,ar tai ne tik zodziai…

Na tokie zodziai yra gan rimta atsakomybe. Jais neverta svaistytis i kaire ir i desine… Visad galima pabuti atskirai koki laiko tarpa (bent jau 3-4 dienas ir pasiziureti kaip keisis jausmai. Gal po poros dienu pasidarys daugmaz dzin ar tu mataisi su tuo mielu zmoguciu ar ne. apgalvok viska ir isigilink i savo jausmus - toks mano patarimas.

as asmeniskai savo draugui kad ji myliu pasakiau po 7 menesiu draugystes…bet taip buvo galbut todel,kad anksciau paskakyti nelabai turejau proga.jis buvo isvaziaves i kita sali.aisq susiskambindavom,susirasydavom laiskais bet tai buvo ne tas bendravimas.dabar,jam grizus,galiu drasiai sakyti,kad ji myliu DrovusLaimingas