Istarti tris zodzius \"as tave myliu\"

[/quote]

pasakyti tuos zodzius paprasta kaip du pirstus apmy… bet va klausimas ar tie trys zodziai is sirdies, va kur problemele Cha cha

[/quote]

Cia tiesaTaip bet po menesio draugystes sakyti,kad myli gal kiek greitoka…

Nekaltas

kaip praverstu geras masaziukas pries egzamina Laimingas Laimingas Laimingas

galMirkt

siulaisi? Nekaltas

Mirkt

Juokiasi nius man po vakarykscio laipiojimo po kalnus masazistas ir praverstu Juokiasi

gal dabar tiesiog tau reikia kokio gero draugo salia Mirkt

[/quote]

Shiaip dabar tai masazhistes reikiaŠypsena Shlaunis skaudaŠypsena

Hm… Turbut 7 dienosŠypsena Nors shiaip gal ir nieko vel butu shalia koki faina zhmoguti turetŠypsena

[/quote]

gal dabar tiesiog tau reikia kokio gero draugo salia Mirkt

nius vat man taip buva,kai pora zmonui sake jog myli, a patum staiga paliko ant ledo Cha cha todel as labai rimtai dabar pradejau ziureti i si jausma Nekaltas o gal praradau pasitikejima zmonemis , todel esu tokia abejinga Žliumbia

NA ir valioŠypsena MAn patinka zhmones, kuriem santykiu rimtumas yra svarbusŠypsena

vat as ir noriu buti tikra Taip kad buciau atsakinga…juk meile tai ne siaip kazkas "for fun" tai pakankamai rimta…nius bent jau as esu likus i tokias nesamones kaip rimti santykiai Laimingas

nius dar matyt neilgai vienas…bo man 9 menesiai laisves pabodo Laimingas

[/quote]

Hm… Turbut 7 dienosŠypsena Nors shiaip gal ir nieko vel butu shalia koki faina zhmoguti turetŠypsena

Norisi tai norisi. Bet del to,kad norisi, gi nenustosi galvot.

Ish kitos puses, ash tai jauchiu ishsizhiochiau kada, jei taip jauschiaus, tiesiog nemoku nulaikyt liezhuvio uzh dantu. Yra teke ir gailetis. "Tu gi sakei, kad myli, tai kaip chia dabar taip". Del to ash uzh pagalvojima. Kol galvosi, gal praeis ar pakis tas jausmas. Nes tokioj stadijoj atskirti meile nuo isimylejimo sunku, o gal net neimanoma… Be to, Pilosopas labai gerai sako - pabuvus atskirai kuri laika, daug kas ishsigrynina.

NezhinauLiūdnas Man tai ir taip visai niekoŠypsena KolkasŠypsena

[/quote]

nius dar matyt neilgai vienas…bo man 9 menesiai laisves pabodo Laimingas

niu laisve dziaugtis faina…bet po tam tikro laiko bvel isinori kazko pastovaus Laimingas

[/quote]

NezhinauLiūdnas Man tai ir taip visai niekoŠypsena KolkasŠypsena

Mastyk drasiaiŠypsena Tik tada galesi pilnai atsakyt uzh tuos zhodzhius, kuriuos sakysi ir uzh tuos veiksmus, kuriuos darysiŠypsena

Todel, kad taip turbut reikiaŠypsena Uzhtat niekas laisve dzhiaugtis netrukdoŠypsena Viskas del to, kad irgi galvojom apie jausmus ir sugalvojom, kad visgi ju yra greichiausiai per mazhaiŠypsena

[/quote]

niu laisve dziaugtis faina…bet po tam tikro laiko bvel isinori kazko pastovaus Laimingas

niu panasiai Nekaltas bo jau sakaiu,seniau teko patirti kai su savo apmastyamis praradau zmogu Nežinau nors dabar visai nesigailiu Cha cha jis buvo manes nevertas Nekaltas tiesiog siaip susimastai…ar turi teise i laika apmastyti savo jausmus…niu nesugebu ishsireiksti :v ta prasme susizavejimas ir t…tt yra okis…bet meile yra rimta-tu isipareigoji … isipareigoji pries ta zmogu,pries save…tada turi buti visiskai tikras… Nekaltas brr…susiveliau Laimingas

Grietut, pupa, jei tas zhmogus myli, jis neatshals nuo tokiu dalyku. Patikek. Pasitikek savim. Gi mato, kad tu nesi shalta jo atzhvilgiu. Negali jausmai atshalti vien del to, kad neishgirsti kazhko. Tiesiog negali. Zhinoma, jei ish jo puses tai tik zhodzhiai, tada… pats kaltas…

niu ir kodel vienas? Nustebęs

[/quote]

Todel, kad taip turbut reikiaŠypsena Uzhtat niekas laisve dzhiaugtis netrukdoŠypsena Viskas del to, kad irgi galvojom apie jausmus ir sugalvojom, kad visgi ju yra greichiausiai per mazhaiŠypsena