Išstojau iš šio klubo.

Išstojau iš šio klubo.

Tai tiek. Priežastis žinoma yra, bet nemanau, kad ji kam nors būtų įdomi. Beje, gal vis tik atsiras orakulų, kurie imins kodėl. Nors tikrai nėra verta.

p.s Ir ne todėl, kad manęs nepadarė VIP nariu or smth… (nes šiaip ir nėra už ką) - čia šiaip, kad išvengt bereikalingų spėlioniųCha cha

Tai gal del to kad jau nebenori su niekuo susipazinti?

arba gal jau su kuo nors susipazinai…

Įdomus variantasCha chaGerai

Tai parasyk del ko isstojai is klubo!

Na, tame yra tiesos, bet ne dėl toMirkt

Na, kada norsMirkt Sutariam?Nekaltas

Ok!

nu va =-)))
mane tai i savaite po 2 kartus is jo ismeta =-D
nepsikesiu ir as hehe ledais nevaisina sokaladu nemaitina
nera cia ko sedet mazas nuostolis vieni ateina kiti iseina
buvau vienam pasimatyme su geishasumi regis =-P
o daugiau tai tik vaikinus pazystu jezus marija kiek cia vaikinu sutikau =-)) dieva zi dekui vaikinukai uz silta priemima o moterys gedykytes zertvos esat niekas nekaltas

Nu tu kai visadGeraiGeraiGeraiLaimingas sugebi žmonėms pakelt. Nuotaiką, ta prasmeCha cha

Nieko sauApakęs Tu tik su manimi buvai susitikes? Juk esi visai saunus vaikinas! Merginos, negalima taip.
Ps. tikiuosi, kad as neitraukta i zertvu sarasaNekaltas

na bet tu ir paraseiApakęs mazdaug gedykites, kad esat zertvos nors niekas del to nekaltasApakęs idomu negi pats laikai save grazuoliu…Nekaltas ir prasom tik neisizeisti nes pats merginas tai izeidineji…

niu nzn, o ka dabar i pasimatyma tave turiu kviest???

nesuprantu,
tikriausiai esuzertva,
--------------------------->>>>>>>>>>>>>& gt;
nekox lygis,
kaip sakoma,
neparagaves viso pasaulio obuoliu nesakyk ,kad ju nemegsti…
pats kaltas,
daugiau niekas…

Neimkit taip i sirdi. Juk ir mes ant vaikinu daznai varom, zeminam juos. Nesam tokios sventuoles ir nevaizduokim tokiu.

as neimu taip i sirdi ir nesakau kad mes sventuolesGirtasAngelasCha cha bet vistiek mandagus vaikinai taip ant merginu nevaro…Šypsena

geishute, kiek tau metu?

malacius
tikiuosi ne del manes?

Man kol kas 19. Manai, kad taip manau, nes esu dar vaikas? Ne, tiesiog 121 realybeje yra siek tiek kitoks. Susitikau su juo, kai dar buvau naujoke, neturejau isankstines nuomones, nebuvau skaiciusi jo zinuciu. Taip, jis turi savo keistumu. Bet kas is musu ju neturi?

niu griztant prie temos

niu bent man tai pirma mintis, galbut del to, kad klubas "noriu susipazinti" savo funkcijas po truputi praranda Drovus