Issiritom...


Issiritom…

As ir toki turejau, bet numire Žliumbia

Mirciu buvo ir pas mane… Bet auginu vel kol kas viskas liux(kad neprisikalbeciau: tfu tfu tfu) Šypsena

As auginau ziema,gal buvo per salta Nekaltas

Ziema jie ilsis, gal perlaistei…As tai ziema ne laselio vandens! Bandyk dar - gal pasiseks Taip

Laisciau…Nu nepasakyciau, kad daug, bet fakatas yra TaipButinai nusipirksiu Taip

as ir ketinu toki pirkti man labai patiko tik gal galit daugiau apie ji parasyti, nes as tik zinau kad juos vadina gyvaisiais akmenimis Šypsenaaciu!

Tai lithops. google.lt ismes daugybe puslapiu apie juos.

Zinai, LadyStar, kai pradei auginti ir prasai pagalbos, tai kazkaip geriau gauti ja is kitu, o tie puslapiai ismesti google.lt ne visada padeda, be to ir pasiklysti galima greit… Taip bent jau man Šypsena o seip daug prieziuros jiems nereikia… laistyt saikingai vasara, o ziema duoti pailseti, nelaistyti. Kas zino daugiau, galetu irgi papasakoti, butu idomu Mirkt

Is dalies tu teisi. Va dar l. geras puslapis - lithops.info/ . Varvinau seile beziuredama. O zmonems, kurie nori pradet tokius augint, tai reikia isisavint, kad tai sukulentas, kuri laistyt labai mazai reikia. Didesniu problemu neturetu kilti.

Tirpau ir as sita kazkada beziuredama Girtas

o jie ar tik pleciasi ar auga ir i auksti? ar didieli uzauga?

Tikrai dideli neuzauga Šypsena paauga, skyla, vel tiek panasei paauga ir vel skyla. Mano auksciausias vos 3-4cm aukscio. Vietos daug tikrai neuzims Šypsena

Pirkau panasius tris,vienas subliusko nuo matyt per dideles meiles,kiti like kol kas laimingai auga Šypsena viena kart skilo,jei sekmingai isziemos,lauksiu seimos padidejimo Šypsena

Sekmes Labas

aciu uz info Šypsena

Papasakok kaip seksis Drovus

chipoline, jei subliusko, gali buti, kad persalo. Jie megsta siluma ir ypac nekencia saltu palangiu.

mano svajonė Myliu, o kur pirkai jeigu ne paslaptis, aš Kaune niekur neužtinku Nustebęs

Na,as siauliuose pirkau Šypsena ten daznai ju buna. O kur juos tada ziema laikyti,kad taip salcio bijo? mano langai i pietu puse,vasara ten visada afrika. Bet itariu kad subliusko nuo dregmes Liūdnas Ziemai matyt peciaus reiks ieskoti.