Issiliekit :D


Issiliekit :smiley:

Jau taip ziauriai mazinau fotke ir tai didele, fotikas: w890i Šypsena

oo kokis lipalas Šypsena

euroautoline.com/topic1967.html

Tevukas> kas tuom noreta pasakyt? Šypsena

Nėr čia ką liet - ratus nuimt ir … Ufff

Nuimciau jeigu tik kas pirktu. Šypsena

Juokiasi Juokiasi Juokiasi O dar vienas top gear vedejas. Mldc rajono bakuras Gerai Labas

jo as tas buvau 2 cm uz vairo, kai priaugsi 1,97m tada snekek smaikstuoli Kvankt? O siaip tai ten mano sunenas 6m, vare mane is draugo paimt Cha cha

Cherka>> geriau sakyk 2 cm nuo stogo Cha cha

cherka>> siaip tai apie zmogaus ugy nespresk is to kaip jis is sono atrodo sededamas masinoj as ir pvz kai ysileidziu sedyne tai vairas nosies lygy nors ugis 1.88 Mirkt

Cherka laikrasciai raso kad tu gejus… ir foto buvo tavo ideta… bet as suabejojau kad ten tu… idek savo fotke i narius klavos barskintojau Cha cha

dzo>> ytariu kad neturi ka veikt ir demesio truksta ir todel cia jieskai zmoniu su kuriais galetum pabendraut Cha cha

jo kur apie Tajus(tailandiecius) rase… ir kur mol BB atskirsi ar cierka merga ar bernas Taip nes cierka kaip ir moteriska gimine… nu never mind Cha cha

demesio netruksta bet bindrauti noriu Taip

Nu tai bakuriuks kur daba esi ar namie a ligoninei? Nekaltas

cia aubi banginiai Piktas kiekvienas narys privalo prisistatyti ir apie save parasyti trumpa dosje… be to apraso ir prisistatymo tu esi niekas ir leidi save vadinti visokiais necenzurinniais pavadinimais Cha cha ir t.t sukeli agresija ir ETC Šypsena

namie as tokiu nesamoniu nedarau ir bangoj nemirkstu Cha cha Cha cha Cha cha

Na na kiek be prisedu tai tu bangoj Cha cha

nes as namie per puse metu menesi is viso buvau Cha cha