Išsiblaškymas

man Cha cha O ką sakydavai, kai paskambindavo Vyrai? Perduodavai mobilką savo Moterys?
Ar kaip? Aš nekaltas

supranti ,tai buvo kai keleivinis lektuvas Piteris -Doneckas sustojo Zaporozej uzsipilti degalu. Visi kazkaip pradejo islipineti ir ar prabudes irgi.Tik vaziuodamas i miesta pastebejau ,kad suklydau perskaites uzrasa "ZAPOROZE" blia …

ApakęsNustebęsApakęs

Kazkaip daznai pasitaiko nuskusti bulves i siuksliu kibira, o lupenas i puoda Kietas

Klasikinis vaizdelis…

Profesoriaus žmona išvažiuoja… tarkim atostogauti.
Profesorius verda kiaušinį (tipo pusryčiams).
Rezultatas: laikrodis puode… kiaušinis rankoje.

Mirkt

suomme>Dabar as tau atsakysiu,kad tu gal paziurek kiek as jos dejau paskutiniu laiku,poto sakyk Taipnes tu tiktai pastebi kai as ja dedu ir prirasineji,kaip tau nusibodo tik prie mano dedamu nuotrauku LiežuvisNeuzsisesk Mirkt

Grazhi chia, bet LittleG, tikraj per dazhnaj dedi ta J.lopez. Mane seniaij uzhkniso. Bet zhinaw ka tu sakysi - jei nepatinka nezhioorek Juokiasi

Šypsena

veidas chia jos nelabai Ne bet visa kita,drabuzhiai,o ypach plaukai ir t.t labai grazhu Taip

Niam niam

Mellinda>labai aciu Drovus Apkabinimas

LittleG pastebejau, kad tu visada dedi naujas ir laaabaj grazias nuotraukas. Tajp ir toliau Mirkt

Issigando vaikai mano agresijos protrukio ir nekomentuoja Juokiasi Drovus

Tayyyyyp,ir vel Juokiasio as pastebejau,akd visi tik man priekaistauja,kad dedu KandaPaziurekit patys dedat jau septynis kartus matytas cia nuotraukas,o as niekada nededu kurios jau buvo!

man grazi…

ir vel… Liūdnas