Išsiblaškymas

LEDI:man ?Aisku ydomuCha chaCha chaCha cha ale vistik subordinacijos gal reiktu siek tiekMirktLiežuvis

nu jo ,po 10 Alus Apakęs

ui, Ledi Gėlės
zinai, as su malonumu pagarsinciau, ale dar atsiklausti turiu - anuz klystu ir tie jausmai tik galva apsuke, akis uzpyle, ausis uzkimse Cha cha Cha cha Cha cha
ale, kai tikra busiu - tai butinai Mirkt)))
kantrybes…o kad neprailgtu - cheers Taurė

trepango Cha cha kokios dar subordinacijos? Tai kas čia viršesnis už Ginger Aš nekaltas Gal jos Širdis… ar Bangos adminai?.. Aš nekaltas
Bliamba, pasimečiau… man Mirkt gerai sakai reik padaryt TaurėCha cha gal aiškiau bus…
Vo! Kol aš čia blaškiausi ir Gin atsirado! Na gerai jau gerai… nebeklausinėsiu… Liežuvis ale ot slapukė…

zinai as irgi taip maniau… bent seniau ji taip vadinosi… velnias juos zino gal jie kaskaip pavadinima pakeite, arba galioja du variantai…Aš nekaltas

LEDI:tai imam ir uzlauziam GINGER kokiam tamsesniam kampeCha chaCha chakur jin dings basa y Everesta uzlipusŠypsenakiek galima taip slapukaujant zmones kankintMirktApakęsKietasLiežuvis

SVELNIUKS: pavadinimas HOLAND jau kaip keli simtai m.olandu kalboj egzituoja kaip savaime suprantamas kalbinis normatyvas,taip istoriskai susikloste-taip kad nepergyvenkLiežuvisCha chaCha chaO pavadinimas NYDERLANDAI yra oficialus karlaystes pavadinimas ,sietinas su karaliaujanciomis dinastijomisMirktPlius jie dar turi kalbos trumpiny DUTCHmkurio daug kas nezino

Aha… gerai sugalvojai!.. Gerai Tu užlaužk, o jos Širdis neištvėręs ateis apgint… Cha cha Va, tada ir sužinosim kas jis! MirktGerai

aha, samokslu kvepia Cha cha Cha cha Cha cha
Širdis gelbek Mirkt)))

nu dekui uz info


Jo,senai reikejoGeraiLiežuvisKietas GINGER:duodam paskutiny sansa-geruoju pasakysi ,ar rmtai jau rankoves raitotis?ApakęsCha chaCha chaCha cha

Spėju GingerGėlės sakys, kad yra išsiblaškius ir nieko neatsimena… Cha chaCha chaCha cha

Gal jai amnezija?ApakęsAš nekaltasNu bet tai mes del to nekaltiLiežuvis

ale, Ledi Gėlės - aukso zodziai, kaip tik mano atvejui Mirkt
Cha cha Cha cha Cha cha

Na gerai, grįžtam prie išsiblaškymo … Šypsena
Iki šiol pasakotos istorijos buvo daugiau mažiau linksmos… Cha cha
Bet žinot ką girdėjau… Kietas pasirodo reikia būti labai atsargiems siunčiant SMS žinutes! Buvo atvejų, kai per išsiblaškymą, ar tiksliau neapdairumą, viena tokia žinutė, pasiųsta ne tuo adresu, privedė net iki skirybų! Apakęs

na shaunu ,Ledi Šypsena
Labai idomu zaidima karta sugalvojau.Reikia bet kokiais telefono nr. siusti zinutes pvz . 'as tave labai myliu" ar kazka panasaus. As siusdavau tokia ir sulaukdavau daug atsakymu ir skambuciu Cha chaCha chaCha cha
labai linksma ir idomu : nezinoma kas paskambins MoterysarVyraiCha chaCha chaCha cha

Apie SMS zinutes. Vienas mano kolega parase draugeliui anekdota - toki poshla, su keiksmazodziais - ir pasiunte… savo vaiko auklei. Mergina pagalvojo, kad is jos tyciojamasi. Ot kliuvo mano kolegai - ir nuo aukles, ir zmonos… Seima neisiro, taciau aukle vos ikalbejo pasilikti dirbti.
Aš nekaltas
Ale jis nepasimoke, ir dabar zinutes kartais ne ten pavaro.

man irgi (tixliau man ir draugei) neseniai per isiblaskyma kai kas nutiko!buvau perkaitus nugara ir jos paprasiau istrinti kuno losjonu.ok.ji atnese.dar abi pajuokavom:o jei cia butu ne losjonas o duso zele…Šypsenadrauge trina trina vis dar trina…sakau:parodyk ka cia tepi!akurat-duso zele!!!tada abi nubegom manes plauti.kadangi ji labai gera drauge,tai ir ele buvo nepagailejus.ISTORIJA BAIGES TUO KAD TUREJAU NORMALIAI LIST PO DUSU .NORS IR LABAI SKUBEJOM I PASIMATYMAŠypsena))))))))

Klasikinis pavyzdys: uzsimaukslinusi akinius ant nosies kolege iskniso stala su visais stalciais, ieskodama, kur tuos akinius nukiso.

Užmirshai pridurti,kad vietoj parashuto skėti pasiėmeiCha chaCha chaCha cha