Išpuikimas... Ar aš kažko nesuprantu

Remontas kainuoja bet kokiai mašinai…ir kuo ji naujesnė-tuo brangesnės dalys Taiptodėl geriau važinėti su 15 metų senumo Bemvu ar poršu…negu su 2002 metų renuku ar opeliu,nes remonto prasme - kainos panašios Taipo įvertinus bemvo teikiamą komfortą Laimingas ar poršo teikiamą malonumą Girtastas “remontas”- neatrodo brangus. Mirkt

…turint galvoj jo seimininka ir tai kad 750 variklis yra gan retas… Labas

Pradekit pasauli tvarkyt nuo saves,ir sypsokites kaimynui,vairuojanciam bet kokia masina!

Būtent… Taip

Kas tiesa tai tiesa Taip

retas ar ne, koks skirtumas? jei jam tik zvakes ir tepulus tereikia keisti? vienas mimusas to BMW, kad valgo pakankami kuro, o daugiau vien pliusai… as pats studentelis, net stipkes negaunantis ir nusipirkau A90 2,3l. komfortas toks, kad ilipes islipti nenoriu, o traukos ne fontanai, bet uztenka Nekaltas Man geriau vienu litru daugiau tegul valgo, negu kokiu grabu vazineti, nors jauti malonuma vaziuodamas Gerai

Tu galetum be problemu pasikest savo tackos varikli??? Labas

na dabar pradeciau pavydeti pazistamui, kuris neseniai ahujena lexus’a nusipirko Laimingas Dirbo ir uzdirbo. Kas cia tokio. O gal taupe ilga laika ;] pirmiausia reikia skaiciuoti savo pinigus, o ne kitu. Ir nespresti klausimu kas nori pasirodyti, o kas ne. Nebutinai masina gaunasi kaip pasirodymo kazkoks dalykas. Gal tai buvo zmogaus svajone, kuri pagaliau issipilde. juokinga man, kai zmones taip burba Šypsena (beje, anksciau turejau masinas, kurios ryjo 12-15l 95 benzo. Ir minimuma gaudavau. Na ir ka?)

gali ir grabu vazineti, jei tik tai tau paciam teikia malonuma ;]

Blemba, nusipirko zmogus auto, apie kuri gal visada svajojo, tai jau uzkliuvo kazkam… NustebęsKa, but geriau, kad but prapyles tas babkes ???… Nors kartais kai pagalvoji, kiek saibu ant Alus iseina, tai ApakęsGirtas

Va, va…šnapsas tik iš pradžių atrodo brangus…o paskui Girtas Girtas Girtas visai nieko… Cha cha

Manau viskas priklauso nuo to kiek kas prasuka km.,jei tavo tas kaimynas vazineja tik nuo kiemo iki kiemo,tai kodelgi ir ne toks zveris?,bet jei tektu i diena praviniot kokia 50-100km.,manau pasikeistu jis transporto priemone Šypsena

Kaip mano vienas pazystamas sako - jei vazineciau tik tiek, kiek reikia, tai be jokiu problemu islaikyciau kad ir statska “taupuoli”, bet kai vazineji kur papuole ir kiek papuole tai ir perki golf TD… Cha cha

Ir koks gi kieno reikalas kas ir kuo vazineja? Man tikrai dzin ar kazka tevai islaiko ar pats uzsidirba. Koks mums is to skirtumas?

temos kurejas klounas konchinas… tu gali ir vazineti su ford fiesta dyzeline papigiai, o kitiem nesvarbu kad senas bet uztat patogus, prabangus auto… Cha cha

jei jis su ta raketa dar vazineja,reiskiasi ne tiek ir mazai turi pinigu,vat kitas reikalas butu,jei tas bumeris kieme stovetu Cha cha

Kazkox kejstas man temos autorius.Sprendzia tokius KODEL,kur normaliam zmogui i galva neateitu…Primeni kaimyne mano iš 4to auksto,kur pro langa visad ziuri kur kas važiuoja,ka nešasi krepšyje…

Geriau BMW 740 89m. nei Daewoo Lanos ar dar koki vafli nors ir 2000m.

Gerai Gerai GeraiBemwas ir afrikoj bemwas Taip

Na as galiu dadet ka MB ir afrikoi MB Cha cha