Įspūdžiai po "Fizz Music Show"

as ten nebuvau tai nieko negaliu pasakyti Žliumbia

a tau pavardint? pelenai, skamp, rojaus tuzai, katedra, mano juodoji sesuo (na cia tik stilius gal ne is tos operos…)… dar maza? Nekaltas

Pelenai…tokios grupės jau net nebėra…MJS, Katedra čia tikrai ne iš tos operos nes apie undergroundą nešnekėjau, ten jau kita šneka…atsiprašau, bet Rojaus Tuzai neturi jokio šarmo[aišku čia skonio reikalas]ir aš jaučiu gyvenime neičiau į jų koncertą pažiet kaip jie koncertuoja, o Skamp jau senai nusivažiavo… anxčiau neblogai varydavo, bet vistiek ne viska gyvai… Tikrai maža…nes aš kalbejau apie grupes kurios koncertuoja masiniuose renginiuose;]]]

grupe Pelenai yra, ir koncertuoja daznai Brodvejuj, be to, Ceslova Gabali, ju vokalista, asmeniskai pazistu, o SKAMP, kai sugrizo is uzsienio, skonio reikalas, bet manau tik patobulejo. Nors, pritariu, buvo nusivaziave. O gyvai ne visada yra salygu grot. Mirkt

man tai biplanai patiko, visgi geriau negu haiducii

Atsiprašau, bet nenorėčiau, kad mano temoje būtų diskutuojama ne į temą Nekaltas Čia ne tema “Kaip manote, kuri grupė gali koncertuoti gyvai?”.

Man tai nerealu buvo !!!tik del rasmusu ejau…o siaip haiduci tai eina nx Baisupravalas !!!biplan krc atsibodo ziauriai Pavargęsthe hobos…ka as zn buvo visai vertu demesio dainu Laimingastik vargsai kad beveik niex neplojo ir t.t. Liūdnasman ju buvo gaila o ypac nesuprantu zmoniu kurie kai isejo the hobos pradejo fakus rodyt Nežinau Piktasnu blyn reik biski supratimo turet kad nera jau taip lengva uzsilipt ant scenos, nenusidainuot, isijaust ir “nereaguot"i tuos fakus Nežinaunu aisku rasmus buvo AaAAaAaA Myliu Myliu Myliusakes kox grazus balsas…visa ju muzika Bučkisnu bet balsas neprilygstamas Laimingas Geraimano drauge stovejo ir lydesi bei reke"aAaaA kox lauriSSSSSS Liežuvis Liežuvis Liežuvis(beje jos vardas laura Šypsena)grazus” Myliunu va ir visi yspudziai Cha chabiski mazai Cha cha

o as kaip tik turiu kai ka pries in the shadows.taciau tikrai nepriestarauju, kad rasmus’ai turi geru dainu.kaip bebutu liudna, naujajame ju albume tokiu maza. ir is viso -as cia tik gincijuosi, o ne akis kabinu, todel gincykimes toliau.protingai.

o ash nebuwau…newirrshkinu tokiu sh… Veeebuwau jazzo konce tuo metu kalnu parke…girdejau biplanus…nieko…bet hardcoras gereu…

o latviu vokalistas ne …gaidosas?

Aš irgi ėjau tik dėl The RasmusLaimingas Dėl The Hobos pritariu. Tolerancijos pas žmones - 0 Blogai Buvau pasipiktinus… Matėsi, kad nuoširdžiai dainuoja… Gerai Ir vistiek būtina rėkt Pavargęs Lyg tai ką nors pakeistų…

nu tikrai…mane tai nervino Piktasdar visai nieko dainos…ir siaip siaubas kox nemalonus jausmas Nežinaunieko uz tai as lb plojau !!! Cha chair norejau tokiai mergai tuos vidurinius pirstus sukapot blt…

man tai jis toks… tipiskas moksliukas pasirode… bet cia tiesiog mano asmeninis ispudis pirmas is jo isvaizdos, zinau, kad yra nepritarianciu Šypsena

as atrodo taip ir nesakiau apie jus… Nekaltas ir apskritai visada stengiuosi gincytis protingai! Cha cha

Man tai dainos nelabai, bet sakau, tolerancijos 0 pas žmones… Nepatinka tai nepatinka, bet nebūtina varyt ten… Kai Haiducii dainavo, aš nieko nedariau, nors norėjosi rėkt, kad dingtų nuo scenos… Veee O šiaip ar taip, nesigirdėtų mano balso ( Cha cha) tarp daugybės pritariančių tai šlykščiai dainai Veee Veee Veee

manau ir man butu patike jei buciau buwus,bet nebuwau;(

Jo, ir as norejau ten but… Nežinau Tik jauciu tu Haiducii’iu buciau neistverus… Veee Piktas

The Hobos atsibodo labai… Nežinau O The Rasmus buvo super Myliu Niam niam Gerai Gerai Gerai