Įspūdžiai po "Fizz Music Show"

kokia muzika yra tikra?

hmmm…tikra?ta, kuriai nereikia graziu veideliu, kad ja megtu zmones.ta, kuri nera populiari tarp visu visu.galu gale ne pops’as:paprasta ritmika, melodingumas, harmonija. kas nors sudetingesnio strukturos poziuriu.

Manęs nedomintų, jei nedomintų jų muzika. Ir myliu The Rasmus ne už Lauri veidelį, o už jo balsą ir visos grupės muziką. Klausai senesnių jų dainų ??? Kurios konkrečiai patinka ???

“Patiko” Haiducii Cha cha ypac kaip pradeja kazka velt rusiskai ir tai isvarte kad dainuos Numa numa jej JuokiasiO tie asmenys kur stovejo prieky tai isvis kazkokie nesusiprate man, arba jie ejo i koncerta nezinodami kas koncertuos arba jie tikrai DURNI Cha cha Kai baige koncertuot Biplanai pradejo rekt …Rasmus…Rasmus… o i scena ruosesi ieiti Hobos’ai Juokiasi Manau pasijaute labai laukiami Cha cha Rasmus’ai Pasirode geriausiai, matesi iskart kas yra kas

Aš irgi stovėjau priekyje Nekaltas Cha cha Bet žinojau, kad The Rasmus dainuos paskutiniai, tačiau vistiek pritariau tiems, kurie rėkė Cha cha Ir Biplan neturėjo jaustis labai laukiami, kai kažkas nuolat šūkčiojo jiems “Namo” ir visokiais žodžiais Maksą vadino Nekaltas The Rasmus pasirodymas tikrai buvo Gerai

Tai biplanai ir neturejo jaustis labai laukiami, nes daugelis nezinojo kad jie isvis cia pasirodys Šypsena as snekejau apie Hobos’us, kaip po suksniu Rasmus…Rasmus… jie isejo i scena Cha cha Bet nebuvo jiem kur detis Šypsena

Aš supratau, apie ką tu šnekėjai, tik norėjau pasakyti, kad taip pat ir Biplan neturėjo labai laukiami jaustis…

**

**

Šiaip tai visos grupės man buvo visiškai dzin, bet The Rasmus patiko Gerai O geriausiai aišku per In The Shadows, kai visas stadionas klykė kartu su Lauri Cha cha Net nebuvo įmanoma ramiai pasiklausyt, nes turėjai šokinėt rankas į viršų iškėlęs, kad kas nors neužmintų ant batų ar nesutryntų Cha cha Šiaip patiko labai, juolab, kad galima sakyt pirmą kartą buvau taip prasigrūdęs prie scenos tokiam masiškam renginy Cha cha

gerb. candy_cactus , ar kaip ten jus (atsiprasau, jei nika neteisingai parasiau), nezinau ar as ieinu i ta anksciau buvusi “gaila man jusu vaikai”, bet jauciu poreiki apsiginti. kas del mylejimo, tai nemyliu ne vienos grupes. pernelyg stiprus zodis. ir jei man kokios grupes muzika patinka, tai del muzikos, del zodziu arba tiesiog del to kad ta daina “uzkabina” kazkokias sielos gelmes nors ir pati nezinau kaip. ir pati esu uz ta “tikraja” muzika, taciau rasmus irgi turi labai geru dainu. neturiu nieko pries in the shadows ir first day of my life, nes tos dainos man patinka, bet buvau is tu, kurie zinojo beveik visas grotas dainas ir, asmeniskai man, graziausios yra not like the other girls ir funeral song.

man asmeniskai tai The rasmus pasirode labai gerai,kiekviena daina sulauke demesio,saunuoliai.tikras garsas geras apsvietimas,nuosirdus dainavimas.Man labai labai patiko.Haiduchii girdejau besirudant dar eileje prie iejimo,teko girdeti tik paleista fonograma Blogaio biplanai ir tje hobbos dar normaliai.bet koncertas visumoj man patiko.Ypac Rasmusai Šypsena

Nu man taj per Haiducii buvo linksma…Px,kad dajnavo negyvaj(aisg nefajna klausyt negyvaj atliekamu dajnu),nu bet px!Ka stovesi kajp ■■■■■■ ir nesokinesi kaj visi aplinkuj tajp daro?Bet tiesa sakant Thanks God,kad dajnavo lb trumpaj Taip JuokiasiBiplan.Nu man nepatinka lietuviska muzika,bet Biplan vis tiek,jie saunuoliai,kad gyvaj dajnavo,grojo ir mates,kad tikraj stenges.vat. Hobos.Skonio rejkalas.Man ju dajnos per ilgos ir kiek letokos Nekaltas Nu tiesiog ne mano skonio. Rasmus.ISKART girdejos kur aparatura lietuviu,o kur suomiu.Nejaugi nejautet skirtumo?The Rasmus grojo gyvaj kajp ir dajnavo, taj yra shaunu Taip Cha cha Man Rasmus lb lb lb lb patinka,todel nieko blogo negaliu pasakyt.O ju dajnas dajnavo tikraj lb daug kas,o ne kaj kurie…Albumo Dead letters dajnas ypac.O senesnias taj tikraj nlb… Vnz nzn neverta chia ginchitis,as jau tokiom temom ismokau nesigincyt,kiekvieno asmenine nuomone…Px kas ka pamanys…

nu norma koncas…tik Biplanai uzkniso… Pavargęs

kaskaip mane labiau trauke musc slam Cha cha Cha cha

Kažkaip manęs tai nelabai Cha cha

The Rasmus patiko ypac scena visas apsvietimas atrode gresmingai Angelas

Man taj pwz patiko tas koncas. tik gaiducii bishki apsipazorino, kad dajnawo negywaj… Liūdnas mano nuomone jie tik dar labiaw smuko… o the Hobos taj man wisaj patiko, nors ir anxchiaw nebuwaw joo girdejus… Šypsena The Rasmus… cia turboot ir komentaroo nerejkia… Šypsena zhinojaw didesne daly joo dajnoo… Mirkt bent jaw ish nawjojo albumo taj wisas… Mirkt gajla kad anxchiaw nzhnojaw tokios grupes ir neradaw ish kur parsisioost senesnioo dajnoo… galboot jaj kas zhino kur rasti joo kitoo gabaloo gali prw lajshkeliu duoti kokius kinkus ar dar kanors…?

Juokiasinu joa…biski nenusisnekek kad tik reamonn buvo verti demesio Juokiasi jie kiekvienais metais atvaro i LT tai cia jau biski pazoras…O va apie LIQUIDO kita sneka…JIE TIKRAI BUVO VERTI DEMESIO!!! Ju pasirodymas man paliko ispudi, nors is ju ir tikejausi igauti geru emociju…;]] Del RAsusu ir Biplanu sutinku, nes jie pasirode gerai. IS viso BIPLANUS reik gerbt uz tai kad jie jauciu vienintele grupe LT galinti koncertuoti gyvai.

sorry kad taip pasakysiu, bet tada tu D*u*r*n*a