Ispudziai is drago Klaipedoj.

Ispudziai is drago Klaipedoj.

Tai va ka tik grizau is drago Klaipedoj tai buvo viskas labai gerai tik gal biskeli uztemtas renginys. Noriu pasveikint rriciarda su 3 vieta savo klasėj. Siap didziausia ispudi paliko kedetukas toks nutriuses su 1,6D ant galo bet eina nerealiai padure ir S2000 ir vos nugaletojo esto AUDI nepadure tik gaila falstarta jis padare tai ir liko 3 vietoj bendroje iskaitoje. Siap tai aiskiai matesi kad greiciausia masina buvo Lancia delta integrale jos laikas buvo geriausias tik gaila finaliniame vaziavime jam kazkas atsitiko ir liko antras. Dar patiko kai maziukas kartingiukas padere didele nugaletojo esto AUDI. Tai va tiek ispudziu is drago.

Mane labai uzkniso tos Samo sapaliones,triuksmas nereikalingas.Grizau is to drago visiskai issekes,9 valandas praklausiau Samo keliamo triuksmo plet

Dekuj dekuj .tik nesupratau kaip Vectra Golfa 2.8 VR Padare nes as ta Vectra starte taip padariau kad i pabaiga numeciau greiti ir i finisa ant laisvo pirmas atriedejau

Lancia būtų pirma, bet jei kaip sakė, atsijungė fiškė nuo kompo

Mane tai wezha tokios rimtos masinos, kuriom “fiškės” atsijungia nuo kompo per draga Cha cha

[quote]
martinez raše:
Mane tai wezha tokios rimtos masinos, kuriom “fiškės” atsijungia nuo kompo per draga Cha cha

Sneketi gali pats pabandyk pamatysi kokios smulkmenos islenda

Kai turesiu su kuo- pabandysiu.

[quote]
rricardas raše:

[quote]
martinez raše:
Kai turesiu su kuo- pabandysiu.

taj kol neturi tai gal ir nebanguok labaj

Daugiau tokiu show!!!

o taves neveza tokios rimtos masinos, kurioms raliuose luzta pakabos, arba tokie rimti vairuotojai, kurie f1 paima borta?

[quote]
martinez raše:
Mane tai wezha tokios rimtos masinos, kuriom “fiškės” atsijungia nuo kompo per draga Cha cha

[quote]

[quote]
@mekigis raše:
o taves neveza tokios rimtos masinos, kurioms raliuose luzta pakabos, arba tokie rimti vairuotojai, kurie f1 paima borta?

[quote]
martinez raše:
Mane tai wezha tokios rimtos masinos, kuriom “fiškės” atsijungia nuo kompo per draga Cha cha

GeraiGeraiGerai gerai tu cia o tai rasineje cia nesamones patys su kokiu nors grabu vazineja o kitus ****avoja

matyta, matyta, ir ne karta.

O jei i ta Lancia ir vairuotoja butu is Subaru kas nors idejes, tai gal dar geresni rezultatai butu (neskaitant gedimo finale), nes reakcijos laikas tikrai prastokas buvo - net 1 sekunde. O kartas tai man irgi labai patiko - tik 45 AG ir 125 cc, bet nugaletojo esto 2simtine padejo kaip paspirtuka. Cha cha Ir daug ovaciju tam Batusio baltam Kadett’ui. Beje, gal kas zino, kas jam daryta?

pusfinalyje 0,71kazkiektai minus tarpas tarp paskutines raudonos ir zalios.

Kad ledo ant kolektoriaus buvo padeta tai pats maciau del ko smulkmenu nezinau bet oras buvo karstas laikai tikrai prastesni negu Palangoj auto megsta vesesni ora

o gal buvo vesinamas liambda zondas ir jis savo ruoztu siunte info i kompa kad davai as Šaltas ir kuro motorui duok daugiau (cia tik mintis)