Islepintas brolis

Jis svaicioja apie doktorantura Cha cha Abejoju, kad jis “nebeims” diplomo, turedamas seseris doktorantes ir kruva pusbroliu ir pusseseriu, kuriu net patys kvailiausi yra su bakalauro diplomu Nekaltas Ne lygis jam butu be aukstojo, o lygiuotis jis megsta Cha cha

Svaichiojimai keichiasi. Ir ash kazhkada svaichiojau apie doktorantura Cha cha

Gaila, kad is karto i doktorantura neima… Šypsena ir stipendija gautu, ir lygiuotis galetu Šypsena

Kiks, tu teisi, bet situacija tampa nevaldoma Nežinau Jei vis zyzia paskolinti tai desimt, tai dvidesimt litu, tai ka as zinau Nežinau Aisku, reikia nepamirsti, kad mano standartinis atsakymas buna “as tiek pinigu nesinesioju” Cha cha

Emar, aš žinau, kad tu dabar labai savarankiška ir vsio takoje, bet gal galima būtų pasidomėti, kiek uždirbdavai tu pati, kai buvai brolio metų? Drovus Beje, kiek jam tų metų, kažkaip pražiūrėjau…

jam 21 NekaltasAntram kurse gavau padidinta stipendija, ir pinigu neprasydavau. Be to, turejau darbo - surinkinedavau tekstus DrovusNors, hm… Gal nebuvo viskas taip gerai Nekaltas Bet kiek pamenu, tevu stengdavausi tikrai pinigu neprasyt Nekaltas O jie ju ir neturejo Drovus

I doktorantura gali ir su diplomu nepriimti, viskas priklauso nuo pasiekimu magistraturoje, o jei jis megejas praleidineti paskaitas, tai gali ir magistraturoj ne kaip sektis.

tep tep aš skundžiausi ir ką? prašom nelyginti temos autorės borlio kuris važinėja taksi ir tusinasi už tėvų pinigus ir mano problemų gerai? nes aš taksais nevažinėju ir į tūsus nevaikštau Liežuvis

Emar, ale gi zhinai, dabar tekstu surinkinejimo biznis nebeina, visi patys gali ta pasidaryt Mirkt Cha chaKaip ten tas pokalbis su broliu? Buvo jau? Kaip rezultatai? Drovus

Asutrikolarija, tikrai nenorejau nei lyginti, nei Tave izeisti. Tik situacija is agrindo tai panasi - studijuojantis zmogus dar neuzdirba pinigu, bet jam rodosi, kad tevai - uzdirbantys pinigus - juos neteisingai paskirsto Gėlė Gėlė Gėlė

Asutrikolarija, ramiai, mano britukas is musu ta vakara ispese 20 Lt Cha cha uz juos alaus isgere ir taksi pasivazinejo Cha cha Kazkodel man atrodo, kad pas tave situacija siek tiek kitokia Liežuvis Mano tevai broliams net drabuziu neperka, nes neturi is ko Nekaltas As pati normalius batus nusipirkau tik is pirmos stipendijos. Pokalbio dar nebuvo Šypsena Gyvenu vistiktai atskirai nuo tevu, ir pas juos pasirodysiu tik sekmadieni Nekaltas

Patys suraskit darba ir idarbinkit.Paprastai,susidurus su 600 litu atlyginimu uz ganetinai sunku darba, mastymas apie gera gyvenima nesimokius isgaruoja.O ir i ‘savus’ pinigus poziuris kitoks Taip

**

**

Ir mama, ir tetis galetu surasti jam ta darba (savo darbovietej uz minimuma ir sunku Cha cha). Jau dvi vasaras bandau jiems ta i galva ikalt Kanda Kanda Kanda Bet nezinau, kodel reikalas i prieki nejuda Nežinau.

Tu ne kalk, Mirkt ,o piesk, kaip jam bus gera savas babkes su sakem vedint ,kad nepelytu Gerai

Sutinku, kad studentas paslemekas, bet… is dalies jis teisus. Tevai turi islaikyti vaikus, kol jie nedirba ir mokosi, o jei negali islaikyt, tai ner ko prisigimdyt!

Kas ieina i savoka islaikymas? Cia juk neina kalba apie tai, kad neturi, ko pavalgyt ar apsirengt. Broliui reik pinigu taksui, kabakui ir t.t. Nemanau, kad 21 metu studentui tevai turi visa tai suteikt.

niu tak aš ir rami Šypsena tik pastebėjau ir tiek Šypsena o situacija kitokia tikriausiai Taip Taip Taip deje dėl problemos jūsų negaliu nieko patart Ne sorry…

tadu aš rami kaip belgas Laimingas o situacija aisq kad panaši tik vat skirtumas yra kur autorės brolis pinigus deda ir kur aš Drovus Gėlė Gėlė Gėlė

Pakartosiu jau sakytą frazę - vaikas auklėjamas vaikystėj, paskui belieka žiūrėti į auklėjimo rezultatus Mirkt