Islepintas brolis

nieko naujo turbut nepasakysiu-neduot pinigu visai… ir tegu sneka ka nori…nemazas vaikas…gal gana lepinti? Pavargęs

Ar pasinaudos, ar ish tiesu nespes, bet rezultatas bus toks pats - ishsilavinimo nebus… O shiaip kol vaikas mokosi, tol riketu ji kazhkiek ishlaikyti. Gi net pashalpas tokiu principu moka…

Perkraciau galvoje, kaip gyvena mano studentaujantys pusbroliai - visi uzsidirba, nera net uzuominu, kad galetu tevams priekaistaut, nors jie irgi negali aukso piliu sunums pastatyt. Man toks jausmas, kad cia jau nieko nebepakeisi, matyt, prie tinginio vaikinas, ir tiek. O jei dar tevas i tokius kaltinimus neatsako, kaip deretu, autoritetingai Baisu - tai ir isijaute bachurs. Tevu ir seseru (jei jos irgi jaucia pareiga prisideti) vietoje nustatyciau konkrecia suma menesiui, kiek gali vargseli paremti, o daugiau - anei cento.

Issilavinimas tai nebutinai aukstasis. Galbut jis istikruju nera gabus mokslams, gal jis gabus kokiem amatam ar menam. Manau gyvenime nera svarbus aukstasis mokslas, daug svarbiau, kad jis atrastu savo sriti, kurioje patiktu dirbti, dar geriau jeigu igytu kokia nors specialybe (nebutinai universitete).

Kai matys, kad nebėr labdaros - mažu ims pilką masę judint. Kitaip galo ( Cha cha) bus nematyt…

HCl > ash labai su tavim sutinku. Bet abejoju, ar jo tevai ir seserys su tuo sutiks, juolab jau shitiek sumokeje uzh jo aukshtaji moksla Cha cha

jo, mes visi jau ir judinam smegenis, si savaitgali turbut draugiskai susirinksim, suskaiciuosim kiek is kiekvieno gavo si menesi ir pareiksim, kad kiekvienas menesiui nustatysim kvota ir daugiau negaus Cha cha Tegu pratinasi ir svajoja apie stipke, juolab, kad ne taip daug ir pasistengt reikia, kad ja gautu. O kodel jis negali dirbti, jei ir taip nesimoko? Istisas dienas leidzia tikrai ne prie vadoveliu Nekaltas Gal jei bus priverstas savo mokslams pats uzsidirbti, prades kitaip vertinti ir mokslo verte Nekaltas Tik klausimas, kaip to pasiekti NežinauSmegenis vaikinas turi Nežinau Tik ju nenaudoja Pavargęs

Žinai, paskųsiu dar tavo broliuką, nes turiu tokių pažįstamų, kurios tavo broliukui dėsto ir viena sakė, kad jis praeitą savaitę buvo su kostiumčiku atėjęs ir į klausimą, kam čia taip išsipustęs, sakė, kad iš darbo… Nekaltas Va, vienžo- aš tau jau sakiau- duok 20 lt mėnesiui ir tegu kaip nori taip verčias, nes kitaip jis maloniai naudojasi savo padėtim ir itin svarbiais semestrais, o ne dirbt ruošiasi. Piktas

Pajus ne tik mokslo vertę, bet ir pinigų vertę, kad jie uždirbami , o ne iš dangaus krenta Nekaltas Gerai Taip

pravalas Nežinau Jis su tuo kostiumciku matyt i chora ejo. Bus sunkus pokalbis si savaitgali, matyti Nežinau

Va va ir sukurs tada broliukas tema "neduoda man teveliai piniguuuuu Žliumbia " neseniai gi cia buvo tokia temele, kai mergina skundesi, kad mama pinigus investuoja i masina, o ne jai duoda. Apkarpykit jus jam biudzeta ir pbandykit vis draugiskai priminti, kad jau reiketu ir paciam kaip nors pradeti suktis Cha cha

biudzetas apkarpytas - pinigu as jam retai duodu, o jei praso, is karto prasoma ataskaitos kam reikia Nekaltas Duoda tetis ir gailiasirde sesuo. Seses biudzetas irgi greit apsikarpys juodai, tetis irgi gali uzristi kapseli, belieka tik su teta susitarti ir bus sakes vaikeliukui Kanda Kanda Kanda

Joooo… Nu, tu mano požiūrį žinai, juk tau irgi už dyką niekas nieko nedavė, kad ir kaip tingėdama Mirkt Cha cha vistik sugebi užsidirt ir kitiems dar padėt- tegu nemano, kad kepti karveliai burnon patys visada lėks… Tiesa, pakraupus prisimeniau, kad dabar jau galima iš tėvų išlaikymą iki mokslų baigimo prisiteist… PavargęsVisada bus turtingesnių ir *bliamba*nesnių, bet ar į tokius reikia lygiuotis? Nekaltas

Tilia, jeigu pabandys, tai suleks visi dedes ir tetos ji aukleti Cha cha Abejoju ar jis labai pageidautu gimines pasmerkimo Cha cha

VTAT dabar galinga… Pavargęs Juokauju, ale dabar vaikams viskas galima- priešingai negu tėvams… Nekaltas

Mano sese turi rysiu VTAT Drovus Cha cha

Tada gerai Cha cha

O ash vis viena manau, kad jei brolis dirbtu, jis nebesimokytu ishvis, nes panashu, kad jam tai tiesiog nepatinka…

Kiks, jis i paskaitas nevaiksto Pavargęs Tai koks cia mokymasis Nežinau

Emar, ash apie tai, kad jis net “nebeimt” gali to diplomo pradejes dirbt. Dabar tai vis viena laikas nuo laiko ateina, kazhkaip ir tuos egzaminus ishsilaiko gi…