islaikyta:DD


islaikyta:DD

galima ir pasigirt,islaikyta siand CE kategorija Valio Linksmybės

vairas Cha cha

sveikinu Gerai

kiek uz viska pinigu???

nezinau kiek,per birza ejau,bet lygtais 2.2k Lt Mirkt

tai kur dabar emigruosi?

15min.lt/naujiena/zmones/uzsienieciai/playboy-ikurejas-hugh -hefneris-tuoksis-birzeli-27-139010

boba turbut tuokiasi ne del pinigu

per birza ir 2.2 Vau!

yr pasiulymas i olandija,bet noreciau pirma cia po lietuva pasisukiot,nu bet bus matyt Šypsena

dainiau,is savo kisenes tik regitroj mokejau Mirkt

dainiau per biržą nemokamai, be biržos 2.2klt kas kam neаišku?

trūshka, ilgai laukei eilei? Cha chaas jau blec vien c kat lauksiu tuoj 4sav Žliumbia o kur dar CE…

CE laukiau berots 3sav,antra kart uz savaites vieta atsirado Mirkt

o kartais ne su volvo praktikavai Klasta, nes man rodos su panacia a4 kaip tavo buvau prasilenkes netoli aiksteles mokymosi prie senuju senuku

ne,su man’u Šypsena jei ant galo nera didelio martini uzraso,tai ten ne as Cha cha

tai cia su drmc man’u?, baisiai juokinga man ju priekaba Cha chaBlyn zajibalsa mane tokios eiles Pavargęs, stovi ir pas mane pasiulymai i DE Šypsena

jo,su drmc Šypsenao tu kiekviena diena po kelis kartus tikrink regitros puslapi,gal vietu ir anksciau atsiras,taip man su C ir CE pasiseke Šypsena

Tikrinu, jau net igryso, nu nera vietu Piktas Juokiasi, va CE uzmatau karts nuo karto po laisva atsiradusia, pries pora dienu maciau buvo CE viena siom dienom, bet greit dingo Cha chaC gavau kovo 5d…