Iskiles klausimas del Seimo rinkimu

man jau potruputi stogas pradeda vaziuoti - nes tiek visa delfi,tiek rinkimai.lt,tiek puse googles,jau isnarsiau bet nelabai ka galima rast siuo klausymu Pavargęsguodule na ir sukvarsinai cia mums galvele Apkabinimas

…xe… As cia specialiai. Cha cha Apkabinimas

Nors kas nors, ka nors Žliumbia

paklausk V. Junoko, jis viska zino! Taip Nekaltas

O kur jo paklaust Nekaltas Cha cha

politine partija neprivalo kelti savo kandidatus i rinkimus !!! Kietas

telefonu!

As noreciau daugiau pagristo atsakymo, jei galima Drovus

Nu nu, skambinsiu as tau nepazystamiems zmonems. Nekaltas

Tai as t4p ir sakiau, kad dalyvauja “stipriausios”, o kitoms, nepopuliarioms dalyvaut net neapsimoka… Liežuvis

Pagal Lietuvos Respublikos politiniu partiju ir politiniu organizaciju istatyma nera numatyta pareiga politinems partijoms kelti savo kandidatus per rinkimus. Siaip tikrai nerasi tokios informacijos, kodel tam tikra partija nekele savo kandidatu, cia yra partiju vidinis klausimas, kuri jie sprendzia per savo suvaziavimus ar posedzius. Jeigu jos noretu kelti kandidatus i Seima, tai turetu ivykdyti Lietuvos Respublikos Seimo rinkimu istatyme numatytus reikalavimus ir pirmyn. niekur nerasi visiskai pagristu argumentuoto atsakymo del tam tikru partiju nedalyvavimo Seimo rinkimuose, nebent skambinsi i tu partiju bustines ir jei jie nores tau tiesa pasakyti, tai viska r suzinosi.

Dar karta pakartosiu kad toks atsakymas man netinka, man reikia pagristo atsakymo, pabreziu pagristo… Nekaltas

Perfect. GeraiTiks. Dekui. ApkabinimasMazdaug to man ir reikejo. Taip

Dar kartą sakau… Piktas Nedalyvauja, tos, kurios neturi jokių šansų laimėti…be to, agitacijos ir visa kita nemazai kainuoja…

sekmes beieskant Labas

O as tau dar karta sakau, kad ta as ir pati zinojau, taciau is tu 15, taip pat ne kiekviena turi sansu laimeti, bet savo kandidantura vistiek kelia.

prasau Drovusneka cia ir padejau Labas

Bent kazkiek protingiau pasnekejai, nes pati nieko protingo nesugalvojau… Nekaltas Cha cha

na, pasnekejau tik ta ka nuo mokslu prisiminiau Laimingas

tau nereikia skambinti, jis taves visada KLAUSO !!! Pavargęs