Iskiles klausimas del Seimo rinkimu

Iskiles klausimas del Seimo rinkimuNekaltas

Gal galite kas nors pagristai atsakyti, kodel Teisingumo ministerijoje iregistruota virs 30partiju, o 2004 rinkimuose dalyvauja 15?PavargęsPati niekaip neismastau, nelabai domiuosi politika, o atsakymas man l. reikalingas ir skubiai. Drovus

nzn… Liežuvis

Jei nieks nezino tai is kur man zinot Žliumbia

Sorryz, bet ir as nzn…

ieskok per googla kokio tai istatymu rinkinio…

Konstitucija as turiu Nekaltas Bet atsakymas ne joje. Nekaltas

gal dalyvauja tik “stipriausos”… Nekaltas

Cia ne pagristas atsakymas Cha cha

cia tau politologijai reikia ar seip savisvietai? Juokiasi

o koks skirtumas. Nekaltas tiesiog reikia. NekaltasJei zinai atsakyma-greit sakyk! Cha cha

Cia prielaida, beje logiškesnės nesugalvojau Liežuvis

tadu nesakysiu Girtas Girtasturejau cia kokiu tais linku dar nuo studiju laiku…ale jei cia tau ne geram pazymiui o tik siaip tau cia smalsu…tai zinok tiesa sakant tyyyngiu dabar ieskot Girtas Girtas Drovuso beje…operatyvus info saltinio radimas…prilygsta tos info zinojimui Liežuvis Girtas Taip Juokiasi

Nu siaip jau, man cia ne tik siaip sau smalsu. Nekaltas Cha chaTiesa sakant, jei tureciau daug laiko, tikrai ieskociau ir cia neklausciau. Bet jo nera, nes daug darbu laukia, o atsakymo vistiek reikia. Pavargęs Man nereikia smulkiai, nors esme paaskink, labai prasau. Drovus

ok varau ieskot ieskau ieskau… Juokiasi Juokiasilrkt.lt/konst/liet/konstitucija.htmlvrk.lt/2004/seimas/indexn.htmllrt.lt/sites/rinkimai2004/ (va cia turetum rast) niu va: kaunoradijas.lt/?id=13&nid=3288 sorry uz bardaka cia

Siaip ir man idomu pasidare,bet nieko konkretaus neradau kolkas Šypsenana kelios partijos susijunge ir sudar koalicija Nekaltasgalbut kai kurios nebuvo registruotos todel,kad neatitiko reikalavimu Nekaltasnes dabar norint sukurti partija reikia tureti 4000 asmenu vietoj anksciau buvusiu 300,kad partija butu teiseta Nekaltas

Jeigu tos partijos uzregistruotos vadinasi jos teisetos, bent jau as taip galvoju. Nekaltas

Siaip man kazkas sake, kad gal jos nesurinko reikalingu parasu Nekaltas Cha cha

einu daba orbit uzkramtysiu…kazkoks skonis man memalonus liko vel apie ta politika pasidomejus Veee Juokiasi

Tiesa, bandziau ieskot informacijos, bet neradau… Nekaltas