Iškeliavo :)

taigi rase vabalaz kad R1

blin jau ketvirtas sezonas bus kaip be moco , o taip nuo 1994 visada turejau Nežinau

Neužfiksavau, kad apie r1 kalba… Juokiasi GirtasReiks pabandyt kada, bet nemanau, kad 7.2 sunku pasiekt kai yra launch control ir quick shifteris Nekaltas

15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/skandalas-sveicarijoje- policininkai-bendrininkavo-su-suteneriu-buvo-jo-santazuojami-57-113099 0 Juokiasi Juokiasi Juokiasi

fujima, na jei susitvarkysi su traction control, tai gal, bet šiaip sunkokai pasiduoda streetas. Kostianai, nugara tu nugara Juokiasi

Tai su launch control nereik sukt galvos dėl TC Šypsena

Bandei? Mirkt nes kai paleidi, ans vistiek nori stotis Cha cha

Jo, stebėtinai gerai veikia. Kadangi yra ir anti wheelie, tai tikrai gerai abi kartu dirba. Leidžia vos vos kilstelt priekinį, bet tuo pačiu ir negesina motoro. Gerai Valio

geru perlu yra Cha cha

Kostianai, sporcmenas esi tu, ir dar su DIIIIDELIU ego Cha cha Mirkt Nugara pas mane nėra stipri, bet, kaip jau tau protingi kurmiai paaiškino, tai nėra esminis faktorius aukščiau minėtoms aplinkybėms. Mr.Olympia, pasilik žargoną sau, jis man nieko nesako Cha chaFujima, įdomu būtų pabandyti, pas mane antiwheelis irgi darbą atlieka, bet su launchu aš arba užlaikau, arba per anksti paleidžiu, paprastai iš vietos kol kas geriau gaunasi Cha cha

tiek visko sužinojus bus galima trečią kart gyvenime sėst ant moco daug drąsiau Valio Apkabinimas Cha cha

Kalbant apie R1 teko vaziuot su 2010-2014m modeliu dar vadinamu crosplane. Patiko variklis gerai kabina nuo zemu apsuku.

nieko daryt nereikia, aktyvuoji LC užlauži gazą ir sankabą dump’ini ir tik spėk bėgius mėtyt Cha cha

kostukai, a vėl kačialintis pradėjai kad nesamonęs šneki? Cha cha

Tu matai , kostas DY kaip atskaitos taska paeme Juokiasi

koks dar kugelis su šlaunelėm? Nekaltas

Nepumpuodavau ir nezadu pumpuot. Jeigu nelaiko rankos, kas yra normalus reiskinys, tam yra straps. O DY yra genetiskai freakas kuriam uztekdavo sportuot 5/6 valandas per savaite. Taip kad autoritetai autoritetais bet nereik svaigt. Ir kaip jau sake kulturizmas nieko bendro su motociklais neturi

sixeri, tia nori pasakyti, atskirai raumenu grupiu treniruot nereikia? Na pvz, darant pritupimus - pasidaro ir blauzdos. Darant deadlifta pasidaro ir nugara ir dilbis, tai nebereikia abieju? O kodėl štangistai daro atskirai dilbį? Kodėl imtyninkai daro atskirai sprando raumenis? - neužtenka mirties traukos ar trapecijos. ai ir beje, trapecijso daryt nereikia, gi mirties trauka darai Cha chao šiaip, nėra chemijos nėra ir raumenų. ypač 30+ amžiuje.

rafi, nesvaik Juokiasi

Kugelio pratimus darau! Cha chaDumpinti sankaba Apakęs Aprilia sako, kad to daryt negalima lyg Nekaltas