Iškeliavo :)

quattre stock’iniam superduke r deklaruoja 7,2s iki 200km/h Cha cha

Tai elektra ziurekit. Žaibas LS-218, jei kaina nekanda Cha cha

kurwa ką čia natka klauso Apsvaigęs Nekaltas Baisus

as tai ziuriu ir mislyju- gal taip apsikirpt Nekaltas Juokiasi

kaip taip?

cs2.livemaster.ru/storage/3e/53/9361ff0781454065a9512f102774-- materialy-dlya-tvorchestva-parik-dlya-kukol-pryamye-volosy-s-.jpg

jo. taip apsikirpt ir kelnes banankes užsimaut. ir po vilniu, kur baradati botanohipsteriai paslampinėt. priimtų kaip saviaką. proproprosenelių pankizmo subkultūros pradininką.

Kaip tu taip apsikirpsi, kai plauku tiek neturi Cha cha

o kaip per gta5- ateina lysas, iseina su tortu ant galvos. Geraible vapsie man shitas zaidimas kazkaip labai psichika paveike Apsvaigęs

youtu.be/lxHXVNqzd6c?t=152 Gerai

Juokiasi

atsipūtęs senis

7.2 sunkoka padaryt, už tai ir rašau 8-9 MirktKostianai - tiek ten to mušinėjimo, svarbu už vairo pasilikt - Cha cha

“Svarbu už vairo pasilikt” atsiminiau kaip draugas pasakojo, kad nevisada galėdavo atsukt rankeną normaliai, nes plėšdavo nuo moco Cha cha sako dar norisi to pagreičio, bet negaliu sukt, nes nukrisiu Cha cha jis toks iš lengvesnių ir mažesnių žmonių buvo, o r1 103 ar kiek ten tų kW turėjo

nu aš saviškį kai antru/trečiu atsuku iki galo, tai tikrai misija - išsilaikyti. Tas streetinis sėdėjimas plešia normaliai Cha cha

nemoka sedet jeigu nuo moco plesia,draiverio nedideli svoris ir ugis privalumas o ne trukumas p.s. kostai, ne rankom ir nugara o kojom laikais

Gal ir nemokėjo, nežinau. Nors lyg ir ne žioplas tam reikale, pastoviai su chebra lakstydavo kely jurbarkas -tauragė, t.y. kur vien posukiai. Pagrindinė trasa britvistų ten Cha cha

nu mot gp driveriai po 60 kg sveria. rossi gal 67 su 182 ugiu, o dauguma -+170 ir po 60-65 kg ir neplesia ju nuo baiko.pagrindinis moco laikymas kojom ir kuo lengvenis tuo legviau laikytis. rankom kaip tik laisvai vaira laikai, galima sakyt tik prilaikai, jeigu isikabines vazineji tai 100% kad anksciau ar veliau del to susivoliosi. nu dar alkunem baka laikai suspaudes

Vycia maišai biški tipus Street’as tai ne brytva, užtat ir plešia nes jis be plastmasių yra. Sėdi daug statmeniau, o jokio stiklo ar dar ko kuris kreiptų orą virš tavęs nėra, tai viskas tau tiesiai į krūtinę/veidą. Realiai kaip parašiutas gauniesi… Juokiasi140 važiuot jau nėra malonu, 200+ labai didelis pasipriešinimas, realiai jau tik gulint ant bako gali važiuot…

Tai aš visada staigiau greitėjant/stabdant su kojom spaudžiu moco šonus. Ypač stabdant jei visą svorį ant vairo perkelsi, tai tikrai susivoliosi. Šitą dar su jawa važinėdamas jau žinojau Cha cha Bet tai aš ir važinėju su supermoto, o prieš tai su street, tai nelabai ir žinau kokios ten tos jėgos būna ant britvų rimtų. Rašau tik tą, ką man pasakojo jis