Įskaudinimo kaina.

na nzn ar geras Šypsenasakiau , kad stengiuos neiskaudint Nekaltas bet nzn ar visada tai pavyksta Cha cha gal kiti nesako , kas iskaudinu Apakęs

Bet jei jau supranti, kad skaudinti negerai ir stengiesi neskaudint, tai reishkia, kad gerio Tavyje yra. Man irgi ne visada pavyxta. Laimingas

dar žiūrint kokį žmogų, dažniausiai nieko nereiškia

Išdavystė kainavo draugystę.

nu neskaudinu as tu zmoniu,bent jau stengiuos!

Niekada negalima sakyti niekada. Kartais tu zmogu net nenoredamas iskaudini. Aisku del to labai kremtiesi, nes zinai, kaip skaudu buti iskaudintam, atrodo tave isdave, paliko, sutrype, pakase… Bet kaip bebutu keista, tu atleidi savo skriaudikui, kas bebutu be atsitike, tik tereikia, kad praeitu tam tikras “laiko vienetas”. Aisku zaizdos lieka… Visada kiekvienas veiksmas turi savo pasekmes, bet nebutume mes Žmones!

Iskaudinus zmogu karatsi padarinaii buna negristami… Stengiuosi neskaudinti zmoniu,o jei taip ivyksta stengiuosi savo kalte ispirkti…

iskaudinti kita, juoktis ish jo jausmu

iskaudinti galima ir neartima zmogu…

O mes panasios. Gėlė

Ash geriau pati kike pakentesiu, nei zhiuresiu kajp kenchia man artimi zhmones Taip

Respectas. As tos pacios nuomones Gėlė

Ką reiškia įskaudinti kitą? : Man tai yra žema. Įskaudinti kitą, tai negerbti savęs. Tačiau visi nors kartą daugiau ar mažiau savęs negerbia NekaltasKą reiškia priversti kitą žmogų kentėti? : Nejaučiu tai darydama jokio pasitenkinimio. Na nebent kerštas, jis būna saldus. Visada reikia kovoti už save. Ir neleisti, kad tau š.iktų ant galvos. Nors rankų kišti į tą patį jovalą taip pat nėra gerai. Kiek tas jausmas Jums kainuoja? : kai priverčiu kitus kentėt, jaučiuosi nesmagiai. man tikrai gėda. Ir tūrėtų. O kai mane priverčia kentėt, moku savo laime.

Turbut cia buwo pati nuosirdziausia ir labiausiai pasakyta is sirdies nuomone. Aciu Gėlė.

Nekaltas…iskaudint kita nieko nereiskia, mat tai galima padaryti tiek tycia, tiek nea…o ir priklauso kaip tas zmogus iskaudintas ta iskaudinima supranta, galima nieko nepasakyti ir ji iskaudinti iki sirdies gelmiu ir atvirksciai…tuo metu kai priverti kenteti kita, turetum jausti palengvejima ar kazka panasaus, bent jau taip mes manome, tik dazniausiai taip nebuna…nes priverciam kenteti zmogu, tik kai jo nekenciam ar pan., tuomet neriames is kailio ji skaudindami…nors galima skaudinti zmogu ir priversti kenteti, net nesuvokdami, kad taip elgemes… Nekaltas kiek tas jausmas man kainuoja…ogi nikeo, nes nesistengiu kazka daryti, kad kiti kentetu,bent jau samoningai…vengiu, ir vengiu neskaudinti… Nekaltas kazin ar pavyksta tai…reiktu klaust jau kitu…

Tai reiskia jaustis labai blogai paciai! Kai iskaudini nerandi sau vietos… O ir iskaudintas zmogutis nekaip jauciasi. Taigi kam skaudinti vienam kita? Mirkt

Skaudu kai skaudina mane…bet jei as iskaudinu kita zhmogu man buna dar skaudzhiau…na o tos kainos tai nzhn…skaudu labai skaudu…