Įskaudinimo kaina.

Pritariu…o pastebejau kad tawo mintims daugelyje temu pritariu

Malonu Mirkt Žvaigždė~

kazkodel atrodo, lyg klaustum todel ,kad iskaudinti,vadinas, tycia tai daryti… Niekada nepamirciau zmogaus, kuris mane iskaudino…Nes jei iskaudino, reiskia, jis man labai artimas ir svarbus. O kaip gyventi po to…Tiesiog gyventi, matyti kitus dalykus, negalvoti apie skausma, nes siaip ar taip jis visada bus.

Kaip tai neįksuadinai tu juk įskaudinai mane pati to nežinodama, tu mane skaudini vos tik pasakai apie naują susižavėjimo meilė ir man yra skaudu sklausytis to tik aš tai nesakau kad ir tau nebūtų skauda.

13.99 LTL

Stengiuosi zmoniu neskaudint,nes po to labai durnai jauciuosi.Aisku,kartais netycia iskaudinu… Nustebęs Man tai reiskia pasisaipyt,isjuokt,palikt ant ledo… Nekaltas Zodziu niekam to nelinkiu! Ne

As klausiu apie tai, kaip jauciames po to kai iskaudinam… Keista, kad atrodo, kad iskaudinti tai tycia daryti Laimingas. Na nesvarbu, atsizvelgsiu.

Jei galima, tai… atsakykim i tema ir risliau. As klausiu kaip jautiesi iskaudines kita.Žvaigždė Cia, kad nenukryptum nuo temos.

kajnuoja nezmoniskaj daug… Sudužusi širdis Nežinau Nekaltas

ne toks žmogus esu, kad skaudinčiau. tikriausiai esu taip padariusi, nėra šventų. bet juk visada atsimenam blogį, kurį padarė mums, o ne mes.

Mane lb iskaudino… Tode as zn kaip tai sunku Žliumbia Ir tikrai nenoreciau kazkoki zmogu iskaudinti nes as zn kaip sunku buti iskaudintai… Liūdnas

Jei ka ir iskaudinau tai tikrai to nenoredama, nes man nemalonu matyti iskaudintus zmones. O pati iskaudinta buvau daug kartu.

Kaina 12,45 lt

Bankrutuoji?

Kaip bebutu gaila… taip…

kiek atsimenu tai didele kaina Šypsenatai stengiuos neskaudint Liežuvis

Iskaudinti kita reisia,kai abu zmones kencia,o iskaudinimo kaina,nenora gyventi ir kibirai asaru Liūdnas

Na va, koks geras Tu zhmogus.