isimylejimajs

isimylejimajs

Širdis Myliu as tikraj viena mergina isimylejau ir jau daugiau nej menesi buname kaip draugai ir man iskilo tokia problema kad as noriu su ja rimtai draugauti bet nezinau ar jau verta jai tai pasiulyti ta draugyste nes jei nesutiks tai tada nebus nei drauges nei meiles…Sudužusi širdis

O gal tu pabandyk su ja apie tai pashneket? Bet tik paversk save trechiuoju asmeniu, paversk save draugu, ir zhiurek ka ji patars tokioje situacijoje? Šypsena

Jei ji tikra drauge, tai ir net blogiausiu atveju liks tavo draugeTaip

Negarantuoju, kad liks drauge… Chia viskas priklauso nuo tos paneles budo savybiu… Turiu drauge, kuri po tokio prisipazhinimo nesugebejo testi grazhios draugystes Ne

Stebek jos elgesi tavo atzvilgiu, jei nors kiek linksta i geraja puse, gali bandyti kalbeti apie jusu ateities kurimaŠypsena

Pas mane taip pat yra tokia drauge, tik as jai tai esu pasakes, na bet jau nemyliu jos ir tu savos drauges nemyli, tik esi susizavejes, o susizavejimas nuo meiles skiriasi, o kas apie mane, tai ji turi bica, o mes susirasom pakalbam apie mano problemas apie jos, galim laisvai apie bet ka sneketis. Na aisku as stengiuosi ja stebinti ir buti pats geriausias. bet matau kad as jai gal nelabai tinku, na net nezinau, tiesiog paskutiniuoju metu pradedu tiketi i likima, ir bus taip kaip turi buti, bet jei pats likimo nejudinsi tai ir jis i tave demesio nekreips. PASIULYMAS: Padaryk jai labai romantiska vakara, su visais pricindalais ir navarotais (tai nereiskia kad turi isleisti viena milijona doleriu arba svary sterlingu) ir tada pasakyk ka jai jauti, bet pries tai parasiu tau ja pabuciuoti, o po to pasakyti ka jauti, Na ir ka parasyk man i privata kaip tau sekesi,

beja kiek tau metu? Jei nepaslaptis? Na skaiciau tavo dienorasti, tiksliau ju temas: pirmadienis, antradienis, tre, ketv, pen, sest, ieskau merginos, sekmadienis, Isimylejau… Man patiko…

O tu gal nesiulyk o tisiog pabandyk elgtis truputi "rimciau" (ta prasme, kad butu daugiau panasu i rimtus santykius) ir pagal jos reakcija pamatysi ar ji nori tu santykiu ar ne.

Ir be to kas per "perdetas mandagumas"? Dabar amzius yra toks, kad reikia veikti, o ne kalbeti Šypsena Tat veik vaikine Šypsena

na nzn ar tada gales likti drauge nes jis zinos kad man ji patinka tada tikrai vengs eiti kur nors i koki kabaka ir t.t.

na as ta ir darau bet tai yra "laikas" tam reikia laiko

…gyli uzuojauta Taip butu galima dar vainika padovanociau Gėlė

Man irgi taip buvo!!!Myliu Myliu Nebijok apie tai pakalbeti su ja!!!As irgi turejau tik drauga,bet dabar jau puse metu esame kartu!!!

Na jio sudetinga situacija…vienam pazystamui panashiai buvo…
Seip teu teks surizikuoti ir apsisiprest ar nori likti draugais ir palikti viska skaip yra arba isdristi ir suzinoti ka jaucia tavo drauge…Gal bereikealo kankinies?o gal …zodizu teu sprestiAngelas

Tai bukit meiluziais, gal paskui susidraugausitCha cha

Siulau du variantus:

  1. Minimalus. Neskubek, o stebek ja. Jei ji linksta i tave, tu pats tai pastebesi ir su laiku jusu santykiai savaime pakryps ta linkme, kuria noretum. Kita vertus, jei su laiku tavo nuomone jos atzvilgiu pasikeistu, nesijaustum kvailiu.
  2. Maximalus. Pasakyk jai viska is karto. Jei judvieju nuomones nesutampa, geriau tai issiaiskinti is karto. Kuo greiciau nutruksta ydingi santykai, tuo geriau.
    Kuri pasirinksi - tavo reikalas.

nepabandes nesuzinosi, jei sutiks bus nuostabu, jei ne netaip skaudu nei veliau tai suzinant…pasiulyk draugautCha cha

Pritariu, man tai padejo Taip

nu net nezinau.
man irgi buvo tokia pat istorija, as pasiuliau artimesnius santykius, mergina atsisake, poto mes daugiau nesikalbejom, is pradziu buvo labai skaudu, bet poto mes vel tapome gerais draugais, nes gyvenimas tai tarsi upe.
tai va man atrodo kad vistiek reikes zengti kokinors zingsni, tad zenk nes visas gyvenimas dar priesakis, o laikas vistiek gydo zaizdas

Kvailas pasiulyma sir tiek Ne Mergina ne tokai jau ir durna…MAnai nesupras apie ka kalba eina? Cha cha Cha cha NIekada nesiulyciau taip daryti. Geriau tiesiai sakai kaip yra. Tada dar tave uz atviruma gali iveretinti…tik nepusk jai arabu apie drauga…Ne Ne