isijungia zaidimas

isijungia zaidimas

tai va turiu senuka kompa nutariau kad reikia kazka pazaisti kaip laisvo laiko yra Šypsenaysirasau senus savo geimus ir vo viskas atrodo normaliai tik pradejus krauti zaidima ismeta in win, ta prasme y paty zaidima yleidzia bet pvz pasirinkus komandas spaudi star ir pradeda krauti po kazkiek laiko ismeta y win, tai va ir tai vysta su visais zaidimais LiūdnasOS: winXP + sp2

Atsinaujink video driverius. Mirkt

sheip video integruota ir win rasdavo draiverius ir nebudavo jokiu problemu bet reikia gal isbandyti ir tai Šypsena

koks ten pastave chlamas

jei seni zaidai, tai juos reikia leisti kaip kaip 95/98 win. Zodziu eini i zaidimo *.exe failo properties ir padarai, kad ji paleistu kaip ant 95, 98 ar me windows’u. Nezinau ar aiskiai pasakiau, bet pabandyk Cha cha

speju jei problema butu tokia tik tai zaidimas isvis nepasileistu Liūdnaso cia juk galima pasileisti options valgyti ir so on tik nusprendus pradeti zaisti jis isijungia

Taj gal tu doom3 visokiu net nebandyk leist ant savo senio geiau parametrus duok

gali but del sp2 man kai kurie geimai kai buvau suinstalines sp2 nepasileisdavo.

vorax juoka sukele Šypsena sheip lyg buvau minejes kad zaidimai luzineja tie kurie seniau be problemu veike Liežuvis nu tikriausia viskas bus del sp2 Liūdnas