is vestuviu


is vestuviu

Apakęs Apakęs Apakęs a jomajo, su tokiu peckinu nigeriuku susidejai Apakęs Apakęs Apakęs

peckinu? kodel gi jis tau peckinas?

Gėlė

Sveikinu!Vestuves yra geras dalykas.Teko pabuvoti JAV,Luizianoje,tai ten mačiau savo akimis tokius pat jaunavedžius ju vestuviu diena.Ir pats draugavau su juodaode.Šiaip tai Luizianoje spalvota pora yra retenybe.Ne viena karta esu pastebejas vietiniu idemius žvilgsnius-kaip baltuju,taip ir juodaodžiu.O kur jus gyvenat(kokioi valstijoi)?

Blogai vaziuok tu su juo i pasaulio krasta Cha cha

kaip sakama, Rydai, ■■■■■■■ ir ant bangos ■■■■■■■…buk laiminga,jamie, nes, kad drasi mergiote esi, tai jau aisku, nes sunku turi buti, o ypac kaip dominuoja tokie kaip Rydas ar Lietus Cha cha Nekaltas

alyva man nieko sunkaus nera, jei bijociau ko nors, pvz kaip bjauriu pasakymu ar kad mane kai kurie zmones visaip vadina, tikrai nebuciau nuotraukos dejusi. bet kadangi man visai vienodai ka zmones apie tai galvoja ir idejau, nebijau as zmoniu ziaurumo, o beje ir ne jiems su tai gyventi reikia, todel tai turetu buti pacios maziausios ju problemos!

jamie GėlėLabai labai viskas grazu ir normalu Mirkt ApkabinimasNeiprasta galbut kazkam…

alyva - antirasiste Cha cha?..

uztai vaikuciai maisytu rasiu patys graziausi Cha cha as niekaip negaliu atsiziureti Tūsas

viskas ok.,svatarbu kad gera ir smagu…nors ne,svarbu kad zmogus geras butu Laimingas

oj vaikuciai tures but grazus Šypsenasekmes Gėlė

nuvaksuota bezžionė

permezanas—> pats tu bezdzione, idomu kuo gi tu geresnis!

neįprasta, bet graži porelė Gėlė

nu kad su jodzeis susideda tai px bet man tai vaiku savo gaila butu ash baltas o vaikas jodis kam jam ta kancia , nes dazneusei taip buna vaikas jodis gimsta

luxor–> matos kad atsilikes esi, cia tokiu mulatuku ant kiekvieno kampo, ir kazkodel dar niekam neuzkliuvo!

jo… vaikucia laaabai grazus!!!mmm…mano sese taip pat istekejus uz juodaodzio…ir yra labai laiminga…taigi viskas cia ciki!svarbu jums gerai…ane? Cha cha