Is One :D


Is One :smiley:

as nesuprantu kuom tau jis uzkliuvo? ir nx ji reikia deti i AB?paprikolino zmogus ir tiek Nekaltas

dyzelius

Ne jauciu karbas! BYTWA>>> o kas tau dabar cia uzkliuvo nesimiega ar kas Paplepėkim

as irgi MB200 zinok nesupratau Taves…tai jei mane kas prie VAZ ras ir ides i AB,tai tipo visiem juokinga labai bus?..nemanau

paziurek kiek yra prideta foto be “rysio” ir ko ten kitokie komentarai, o cia idejau is kart nepasitenkinusiu anpludis… Cha chaP.S. Juokis, Lietuvius tai nervina Piktas

nu gerai Šypsena…Tu prikibai prie sito is tos sukakotos one.lt, mes prikibom prie taves Šypsena… Nesikabinekim zmones prie viens kitu Šypsena…reik gyvent taikiai Labas Taip

pritariu Labas ir baikim kabinetis prie tu zmoniu kur i ona isideda foto,tiesiog tu foto nekiskim ce Šypsena

nu kodel, man tai smagu buna paziuret i baxuriukus prie bmdabalju ar kitokiu masinu su rimtom rozom Cha cha

kas cia sako, kad MB200 saiposi is to bachuro ar dar ka jam daro? neturit ka veikt tai p*sat viens kitam smegenis… man pavyzdziui patinka ideja, prikolina biciukas ir tiek… gera foto ir tiek Mirktblemba visi sedi subines uzrauke ir varo vieni ant kitu, turekit biski proto ir suaukit pagaliau…

ei fujima…susitarem nesikabinet prie zmoniu…mes nesikabinejam,tu nesikabineji,kiti nesikabineja…isvadoje AB taps svaresni nuo zmoniu apsneku ir varymo viens ant kito Šypsena…tikiuosi… Šypsena… P.S. maziau AUDI markes auto Cha cha…JOKE!! Juokiasi

na tai wat Šypsena ka as ir sakau :0 ieskot problemu ten kur ju nera Šypsena Apkabinimas del audi tai pritariu…

ratai tai idomus Apkabinimas