Iš darželio parnešti "perliukai"

savu vaiku dar tik laukiuos, bet paskaicius siuos perliukus prisiminaiu kad dabar visi juokiames is mano ir mano sesers kai buvom pyples fraziu: Karta eina mieste mano sesuo( jai dar buvo tik apie 3-4 m) mama ir tetis…Atsilikusi nuo tevu sustoja ir rekia: " Tevai kudie palikai mani, vaika maza !!!" Arba pauoscius gele visad sakydavo: " Mama pasmirdiek kaip gele kvep" As pietums visad " uzsisakydavau" " mie ir bu" (mesos ir bulviu). O maziausios sesers perliukus jau isr as pamenu.Karta kaimyne sugalvojo isvalyt baseineli, kuriame buvo keletas varliu.Tai mazoji rimtu veidu kad puls rekt griebdama uz rankos kaimynei:" Teta nelipk, kvakses" Belieka laukt kada mano mazylis juokins ir dziugins mus GirtasTikiuos tai nebus is darzelio parnesti keiksmazodziai Baisu

as irgi ten visko ismokau…o spyga tai visa musu grupe ismoko parodyt… Taip

O ash darzhelyje neatsimenu, kad buchiau ka nors negrazhaus ishmokusi Ne Liežuvis Darzhelyje tik turejom berniuka, kuriam leisdavo pietu nemiegot ir visada su lelem zhaisdavo…O kai mes pabusdavom jis ateidavo, atsisesdavo prie lovu ir ishsitraukes ish nosies ilga liuly jy ysiurbdavo VeeeSheip turiu savo perliuka Šypsena Mama techiui neleisdavo rukyt virtuvei, gindavo y laiptine. Niu jis karta nepaklause mamos…Man buvo kokie 3 metukai, ateinu, atsistoju tarpdury, rankos ant shonu, deshine koja y prieky trep trep ir sakau “As tau kiek kartu sakiau virtuvei nerukyt?” (tokiu rimtu tonu) Tetei net cigarete ish burnos ishkrito… Cha cha

Nuuu… nzn ar cia is darzelio, bet vakar mano mazylis (beveik 5-riu) ziurejo filma, kuriame rode sokancia pora, ti anas pareiske: -Ooooo, soka. Gal ir sexo bus. Nekaltas Apakęs Cha cha

as priziuriu beveik treju metuku mergaichiuke… Pradejo mergina i tualeta eiti Gerai As, kaip gera aukle, palaikau jai kompanija - nueinu su ja ir palaukiu. Karta jis sedi tulike ir sako - darysiu kaka. Nekaltas As, vartydama zurnala, be labai didelio demesio klausiu ‘ar didele?’… Ji atsako, ne, mazyte, nes didele gali tik mamyte Juokiasi

Juokiasi Gerai

dar viena SUPER dalyka atsiminiau … pirmoj klaseje Labai norejau suzinoti kaip naudoti gandona . Tai dar puikiai atsimenu kaip klasiokas pasake : -Ishvynioji , nueini i tualeta , uzmauni , pazhnaibai ar neskauda , ir eini Cha cha polnij pyz.dec Cha cha Cha cha Cha cha

aš va savaitgalio perliuką papasakosiu, ale ne vaikų Nekaltas bet gal nesupyksit? ŠypsenaVeiksmas Akropoly, prie gyvūnėlių parduotuvės. aš kaip visad ten užsuku, bo dukrai labai patinka paspoksot Šypsenatai va mes tupim ir spoksom, aš grožiuosi stepių (atrodo) šuniuku Geraiprieina dvi tetulės. viena jų sako: “oi, kas čia toks, kas čia toks? strutis?” aš pažiūrau Apakęs Ne tikrai nejuokauja Neji vis klausinėja kas ten, aš matau, kad į mane spokso, tai parodau, kad va užrašyta Taip šuniukas Taiptai ji taip apsidžiaugia “taigi ir sakiau, graužikas Taip

ROFL ( rofl = rolling on floor laughing ) . pasirodo strutis grauzikas ? taigi kiausinius deda Cha cha

Aš irgi vieną perlą prisiminiau. 7-metis svečiavosi pas senelius, buvo nedidelis banketas, kitą dieną grįžęs pasakoja įspūdžius: - Aš tik vieno nesupratau: močiutė ryte atnešė seneliui butelį alaus ir liepė eiti pataisyti dušą. Bet juk dušas tai buvo nesugedęs, kam tada jį taisyti?

( vel apie mano darzeli ) Here goes the elite one : Darzelyje daug *mokinuku* megdavo gadinti ora . Norint nustatyti nusikalteli , darydavome taip : 1. visi sustodavo i eile 2. vienas ish darzelinuku prie kievieno atskirai pasilenkdavo ir … 3. Uostydavo … 4. Uzuodes smarve ish uzpakalio , garsiai rekdavo bandito varda Dabar su broliu apie tai diskutuojam , tuoj dar parashysiu Cha cha

va , brolis primine nebloga . zodziu , visi turedavo miegot nuo 12.00 iki 15.00 . Buwo vienas berniukas , kuris atsikeldavo apie 14.30 ir garsiai rekdavo : NORIU PY-PY . Nepraejus ne 3 sekundem , savo reikala atlikdavo ant grindu . Smarve buwo nepakenciama Cha cha Cha cha Cha cha Baisu

Prisiskaiciau ir prisijuokiau Gerai