Iš darželio parnešti "perliukai"

Maniskis vakr rado kazkoki sena zurnala, ir rodydamas i virseli, kur pilna visokiu politiku ir ne tik foto, sako -zek, mama, borisovas… Man akys tik…Apakęs…, dar paksa parode…, o smailytes pavadinimo neatsimine…Jam 3 su puse… Namie politiniu bataliju neaptarinejam,… Greiciausiai is teliko prisigaude…

Va , tai ir irodo, kad vaikai be galo imlus informacijaiCha cha

gudrus vaikis auga
Juokiasi

Vedu savo 4m. krikštasūnį namo. Veža moteris vežimeli, kuriame koks 4-5 mėn. berniukas. Prisiminiau, kaip krikštasūnis viena sykį nustebo, pamatęs dvyniu vežimėli, pamaniau, kad labai leliukais domisi. Toliau:

Aš: Teta, mes labai norim jūsų leliuką pažiūrėti Šypsena
Teta: Prašom, tik nuo saulės nusuksiu.
Aš: Va, matai, koks nedidelis, Kristupai.Šypsena
Teta: Taip, jūs jau dideli, vaikštot, o jis dar ne.
Aš: Matai, koks mažas?
Kristupas: Ir kiaušiukai maži… Apakęs

Teta juokiasi, aš neturiu kur akių dėt, visa išraudau… Juokiasi Daugiau leliukų jam nerodysiu Cha cha

Mano 3 metu krikstadukra karta savo motinai parduotuveje prie visu zmoniu garsiai pareiske, kad dabar papasakos apie F.U.C.K. Baisu Visi zmones pradejo juoktis, tai mama paklause o kas tas f.u.c.k., tai ji irgi pradejo juoktis ir nesake nieko… Bet turbut atsimine, kad nuo sio zodzio galima tiketis reakcijos, tai jo ir nebepamirs…

Neseniai važiavau mikriuku, kartu važiavo ir kokių trijų metų mergytė, į mikriuką įlipo mergina trumpu sijonu, tai mergytė mamai sako: “mama, teta nuogaApakęs , juk ji be kelnių” ir taip garsiai ant viso mikriuko JuokiasiCha cha

Ir ką gi jis sakytų, jei vežimėly būtų buvusi mažytė mergytė, o ne berniukas?NekaltasJuokiasi Ir išmąsto gi tie vaikiaiCha cha

mano kriksto sunelis ir jo brolis (dvyniai) neseniai pradejo savo daikciuku ilgi matuotiCha cha ir, isisvaizduokit, visa tai is darzelio parejoTaip beto, mociute, sena patranka per velykas isvadinoApakęs ne tokie jau maziukai, bus 5 metai, bet “tize” is lupu nedingsta…cia, supraskit, keiksmazodziai tokie perdaryti pas juosLaimingas

oi, prisiminiau savo dukterecios perliuka Juokiasi Vienzo, gimines susiejimas, pasisedejimas, pasiplepejimai, atbega dukterecia ~3m prie proseneles sesers. Toji sako ‘oi, kokia cia maza mergaite atbego’, o dukterecia lupytes tik papute: ‘as ne mergaite, as jau suaugus moteris’ Cha cha

bobute vos nuo kedes nenuvirto…

JuokiasiJuokiasi

Kieta panele augaTaip Tokios nenusodinsiCha cha

Mano drauges 6 metu dukrele irgi perliuka sioki toki islauzeLaimingas Sako savo mamai “vaziuojam i Suomija, HIM’us aplankysim…”Cha cha Drauge - “pinigu neturiu”Nustebęs Dukrele pavarte akytem, pagalvojo… “neturi pinigu? Tai nusipirkTaip
Cha cha

Buvo ir man mikriuke, kad neturejau kur akiu det… Mikriuku vazinejam retai, tai maniskiui tas vaziavimas buvo atrakcija… Tadu jam dar nepilnai 3 metukau buvo…
Sedim, mikriukas pilnas, Ilipa moteriske, mazdaug apie 40 m. amziaus, ryskiu makiazu ir didoka nosimi… Maniskis i ja Apakęs tokiom akim, atsisuka i mane ir pusgarsiai sako “mama, kokia teta baisi” Tada as jam i ausi tyliai “kad teta visai normali, o taip sneket negrazu”… Jis dar karta i moteriske ApakęsApakęs, O tada ant viso mikriuko GARSIAI “NU bet vistiek ta teta labai baisi”…Baisu Gale jaunuomene sedejo, tai garsiai zvengt pradejo…Teta tik sypt, sypt, sako isrankus bus vyriokas, as akiu neturiu kur det,Nekaltas prizadu vaikui sokolada, kad tik tyletu…Svarbiausia, kad ta moteriske visai normali, tik makiazas kiek reziantis buvo…
Nuo to karto, jei tenka vaziuoti visuomeniniu transportu, savaji ilgai instruktuoju, kad garsiai kalbeti negalima…Kietas

Vien draugu dukryte, tai 100lt, sukarpe i daug smulkiu gabaleliu, kad daugiau butu.JuokiasiJuokiasi, mergaite prie seimos biudzeto, mat prisidet norejo.

Pasakojat cia visi sunenu/duktereciu bajerius… o mano mama iki siol prisimena ir man primena viena mano bajeri - buvau gal kokiu 4-5 m. Darzelyje budavo tokios seimininkutes (dirbdavo kartu su aukletojom). na ir musu grupes seimininkute daznai ikalusi ateidavo. As, kadangi nelabai zinojau kad buna kitaip ir kaip turetu buti tai nereagavua niekaip, o mamai - shokas. kazkada kazkam pasibaisejo tuo, kad seimininke i darzeli ateina girta, o as pareplikavau - toks jau jos gyvenimas…

Tada nesupratau, ko visi taip zvenge is manes, bet dabar jau ir paciai juokas ima Šypsena Šypsena

sakes kaip smagu tokius perluikus paskaityti… Juokiasi Gerai

Vakar buvau “Berneliu uzeigoj” ir prie WC pasitiko maza sviesiaplauke mergyte, grazute tokia Angelas paaiskino kuris WC laisvas kuris uzimtas…tik labai nustebau ka tokia pypliuke veikia viena prie to tuoleto, nes dar nepasiekia sviesos jungiklio Apakęs Ir mum ten bestovint pradejo sneket, sako- Labai sikt noriu bet siaip tai apsimysiu… Apakęs Pavargęs is pradziu issigandau ,bet paskui juokas sueme Cha cha paskui as jos klausiu ar ji moka is vidaus uzsirakint, o ji man- Siaip as niekad nesirakinu Taip…gerai galvoju…pasaugojau as ja kol ji susitvarke ir sviesa uzdegiau nes butu ir tamsoje moteriske savo reikalus sutvarkius Juokiasi wa kokie vaikuciai Mirkt

Priminet mane vaikysteje. Trulike numesta fraze - ziurek, mama, kokia bobulka apkakota. cia ant tokios baisios senes. O karta toks maskvietis i svecius atvaziavo, sako: - nu, martynas, a ty pa ruski umejesh? - aha! Taip - nu i shto ty umejesh? - bl…! nax…! joptvmatj! LaimingasMaskvenas iskart persimaino, atsisuka i savo vaikiscius: - eta vy jievo nauchyly?!!! Kanda - niet! niet! ni myyyyy!!! Kanda Apakęs Baisu

Pamastymui: ateina vaikas i darzeli ir sako aukletojai ar nori padainuosiu faina daina,mamyte su teciu klause?Ir uztraukia kas nesokines tas py…ras(vaikui 2,5 metu).Kitas zaisdamas futbola sako eina na nepataikiau.Taigi,jei vaikas keikiasi,kaltinkit save arba kitus tevus,vedancius vaikus i darzeli,o namuose negalvojancius ka sneka. Ne

mano dukra grįžo ir darželio ir pasakoja: - šiandien Gabrielė pasielgė kaip tobula moteris Taip- o ką ji darė? Apakęs- ji kai atsigėrė, tai labai garsiai atsiriaugėjo Taipneseniai buvo mačius filmą “tobula moteris” Cha cha

haaahh … atsiminiau savo darzeli Cha cha pirmus keiksmus butent ten ishmokau . ir shpyga rodyt ten ishmokau Cha cha