irgi komercija :)


irgi komercija :slight_smile:

Parduodu 4 ziemines padangas 205/60 R16: 2vnt Nokian WR, 2vnt Pirelli. Likutis kokie 4-5mm. Kaina dalyviams 100 EUR uz visas. PS. Tinka Passat Cha cha

Kas yra tau? Nekaltas

Pasata buvai drauges kasko? Kiek kainuoja jam + -? Turiu irgi,dabar teks laikyt nekokiam rajone,tai biskiuka baisu…

Pirmais metais buvo 1500Lt, antrais maziau, tik dabar jau nepamenu kiek.

4mm ir nokian wr, ne aciu geriau veasrines

where>Kodel? Nekaltas Siaip jei atvirai nepamenu, kurios buvo ant priekines asies, bet manau Nokian. Tai ziema ant leduko lipti i virsu labai nesiseke Cha cha Bet nezinau, ar del padangu, ar vienaracio Cha cha

tik del padangu Mirkt

Shikiperi, jei gera draudimo istorija ~300e tikrai tilpsi Šypsena galiu parekomenduot savo draudėją, užtarsiu, padarys gerą nuolaidą Šypsena

Bleha brangokai Nustebęs siaip baisiausia man del orginalio navi nes lukstena kaip semkas sake.negi db issimt ja ar koki bb Nežinau

Shkiperi, niekur nepalik su navi. sekundžių klausimas man pačiam buvo išlupę Šypsena

where>Turejau tokia nuojauta Cha cha Ok, reikes i skelbimus det, matau banginiams neidomu Cha chashkiperis>Tikrai darytis kasko siulau, kaip Algirdekas sake, su NAVI deja megsta. sikseris>Kas ismeta, o kas tik tokia perka. Skirtingi zmones, skirtinti poreikiai. Man uz tas 4, iseis 1 nauja Cha cha

GMC, važiuoja dar tas subarikas? Cha cha

watnykas verkia kad amerikoj niekas nauju metu nesvencia Juokiasi youtube.com/watch?v=6w-TRWuIlc8

Algirdekas>Aisku vaziuoja GeraiSian rado pora saugikliu blogu ir lempos jau veikia Cha cha

saugikliai šiaipsau irgi nenudega Cha cha

gesintuvas 5 litru nepakenks

Šiaip tas perekūpas prastokas pardavėjas, bet kai žmoniem labai reik mašinos - gydymo nereik Cha cha

Juokiasi Cha cha ar tik nebus kaip su x5

Padangos navarkes… smagratis BUshnas… Liudesys imt turetu JuokiasiGmc dar ne tokias esu prastumes. Mesk i skelbimus ir dar brangiau Mirkt