Ir vel as :)

As ir pagalvojau ka lietuvoj palmiu da nera… o klase tai jos tokia, kad ne 1 mergina i sita nepanasi. jauciu rimtaj ji cia visiem knisa prota. oj bus… Cha cha

Haha turbut istikro kokia tai urodke esi kad savo foto bijai det, valink is ce mazvaike!

cha cha cha…

waje,waje kam tajp ziauriai,o gal paprasciausiaj jin atstumta mergicka ir nor susirast draugu?

Gal tai galetu ir parashyt jei jau taip jai liudna

apipisineja zmones cia ir dar komplimentus svetimus priima, teisingai sakei, kad tu urode Šypsena iskart itarimas kilo, kad cia ne tu Šypsena

tai ir esi nekokia tai9 teisingai apie save galvoji Šypsena))))))))))

cha cha cha…prostitute bl

Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

Vat as ka tik skaiciau jos atsiliepimus apie Alex7. Ji ten ant jos kaip reikalas paware, o pati net savo nuotraukos neideda. GEDA. SIAWBAS!!!

vau tu labai grazi zodziu be zodziu Šypsena Taip Šypsena

wow na wisai nieko ka ten nieko labai faini. grazi labai

Cha cha

is kur lietuvoj tokios panos

aj is vis kaip cia ne be idomu daros…

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Kiba man reix pradet lankytis iki 18, bo cia yra visai geru auganciu straipsniu Gerai Cha cha

varske… [;

2 murrr. A ka tu cia veiki tarp tu vaiku? Aš nekaltasJau visai kox netikes pasidarei Cha cha Cha chaP.S. as, tai cia papuoliau tave besekdamas Taip Aš nekaltas Cha cha

na tai ar kas išsiaiškino kaip čia su tom palmėm lituvoj? Ir kuri mergina yra ji jos klasės nuotraukoje… Įdomu būtų sužinot… Cha cha