Ir vel as :)

Ir labai matyta galiu pasakyt… Taip Tik va nezinau kur… Aš nekaltas

a nu neblogai bet is kur lietuvoj palmes auga Cha cha

Oooo kodisCha cha

be zodziu…

nzn kas cia,bet grazi panele

na tu minde loxu loxas,jau nepyk bet toks esi…jei ten brolis kazkokia tai durne idejo,tai jau ant manes varai…jei jau taip nori,gali perziureti ta tavo sushikta puslapi, ir sitos fotkes tu ,midzele, nerasi,nes cia as po velniu nx esu…

Minde…tu is tikro gaidys Šypsena Cha cha Liežuvis

siaip tai sita panienka mano sulioj mokosi… Aš nekaltas

Vadinasi ash neklydau… Cha cha Sweikintina… Cha cha Grazi panenka esi… Mirkt Beje kurioj mokykloij mokotes…?? Aš nekaltas Shiaip del ydomumo klausiu… Mirkt

grigishkiu sviesos vidurinej…

ir tu blyn MINDZE pasprink tuo savo puslapiu …

Piktas

krikre> tu siaip viska gali surasysi i viena zinute ar perlu medziotoja busi? Cha chaHmzz man si mergaichiuke is foto matyta…tik wa klausimas kur matyta? Aš nekaltas Ar kitoj foto (inete kazkur), ar zurnale, ar in real Aš nekaltas

ghmmm… siaip net nzn… jei dipresy ir KriKre du atskiri zmones… tai kodel abi yra Kristinos S. abi is vilniaus, abi gimusios 1987 14 02 ir abi yra zuvys… ir dar kazkaip atsitiktinai viena kita pazista… a ta mergina is foto rimtai kazkur unreal matyta

Uzteks parint mergaite… Mirkt

Viskas vienoda? Aš nekaltas Argi tik cia ne pati dipresy savo kaili bando gelbet? Aš nekaltas

Na taip, sita panicka tikrai labai simpatiska, bet kazkaip ji labai skiriasi nuo kitos dipresy nuotraukos…

aj…

nu giaras… tai dipresy susivartė vel… Cha cha Cha cha Cha cha Ne tai kad svetimas foto deda, bet dar ir klonu prisikurė kad pati save apgintu Cha cha Cha cha Cha cha Žiek, padarom taip… Jei tu tikini kad cia tu, o as dar neturiu yrodymo jog tikrai cia ne tu, tai kodel tu nesuvartai manes? Idek dar 10 savo nuotrauku… kur visur butum tu… Bet ne prie palmiu (kaip sita) ir ne tokios super kokybes (kaip sita), nes tokia kokybe sunkej nufotkinsi su megejisku fotiku… Idek paprastu, savo bute, lietuvoje fotkintu, paprastu, kur klasej esi or smth… tada sulyginsim, jei ten ir cia tu, tada pripazinsiu kad klydau… jei to padaryt negali… reishkias cia ne tu… tai kaip? pazaidziam sita zaidima? Cha cha

jei cia tu tai Gerai jei ne tai nx apipisine… visus? Cha cha nu seip ar taip fainas veidelis Cha cha