ir suknelė, ir šukuosena


ir suknelė, ir šukuosena

Labai neblogai Taip

kaip jums toks variantas, man tai žiauriai patinka. eisiu kitą savaitę ieškotis savo dydžio

man labai grazu Šypsena o tavo butent tokie plaukai? Cha cha

man čia tik iškirptė ir rankovės gražios Nekaltas

mano plaukai iki žiemos bus tokio ilgio, o šiaip esu garbanota, ir dar žadu prieš vestuves prieš mėn pasidaryti cheminį. vienu žodžiu, bus pats tas.

kokia melagė aš, pasižiūrėjau į veidrodį-mano jau dabar tokie plaukai Mirkt

suknele ir man labai grazi Šypsena

o diadema žiūrėsis ant galvos?

Gerai Taip

lullu - as tik sukuosena kitokia rinkciaus. Ka nors “laisvesnio”, “palaidesnio” ŠypsenaDiadema ir ant palaidu tvarkingu plauku graziai atrodo. Ir dar - is kitu patirties - sleifas baisiai nepatogus dalykas. Visa laika nesiosi ant rankos (ranka, vadinasi uzimta), o jei lietus - tai kokios spalvos bus sleifas??? Nebent bus kas nesioja Cha cha

Ir dar - pasirinkciau kokia idomesne plauku spalva… LabasIr sleifo nereik Ne

Simpatiška suknelė- jei pasisektų rasti ką nors panašaus būtų šaunu. Man labai gražu gėlės plaukuose, gal tai jau ir atgyvenę bet simpatiška visai.

Bet juk sleifu buna ir prisegamu ir tai nesudaro jokiu nepatogumu Nekaltas

Be to nuotraukose sleifas labai graziai atrodo Taip

tikrai graži tiek suknelė tiek šukuosena Gerai

Nuostabi suknele ir shukuosena Mirkt

Suknele grazi(svarbiausia ne tortine Cha cha). GeraiO kas del sukuosenos, nu lyg nieko, bet man nelabai.

lullu, galeai pati nusifotkint, uzuot cia svetimas bobas mums i galerija dejusi Nekaltas

grazu, subtilu, skoninga… net [ati kazko panasaus uzsinorejau savo vestuvem, kurios bus nezinia kada… Šypsena