ir .mdf


ir .mdf

kaip instaluoti kaip zaidimo failai .mdf ? Nekaltasir ar Need.For.Speed.Most.Wanted cia naujausias nfs ar yra dar naujesnis ? Nekaltas

pirmas klausimas nelabai rislus, tai nesigilinsiu, o nfs mw kol kas naujausias

Turu zaidima bet zaidimo failai .mdf formato failai ir kaip juos instaluoti i PC ?

per alcohol 120% arba per Daemon tools

arba su VCD (virtual cd drive (berodz) ) gali susiinstalint Tai kad sekmes, ir neuzdavinek tokiu kvailu klausimu Šypsena (as apie pirma) apie antra: jei viskas gerai po kurio laiko turetu pasirodyt NFS Karbon (berodz) na apie tai temu jau buvo…

galetu jie pagaliau nauja engina susikurt ba sis tai totali atgyvena. net kai sviezias buvo neatrode ispudingai, o dabar tai isvis…

px jiem ant to engino ir ant viso geimo, jiem tik kad babkiu kuo dagiau uzsikalt, vardas yra ir viskas.

dekui uz atsakymus einu ieskoti pragramu…gal ir durnas klausimas tas kas zino,bet tas kas nezino tai Mirkt

nu dar vienas durnas klausimas mano ftp nera tu programu Nežinau tai gal kas per skaipa galetu atsiusti ? ar verta ieskoti nete ? nebus ten puse versijos demo ir t.t.

daemon-tools.cc

juokinga kad chebra vargsta zinutes raso, nera serve tos programos. Google atsiversk, ismes n linku kur gali atsisiust. Reikia ir paciam kazkiek mastyti.

sveiki ko tokia lieva grafika pasmane geresne nerelei pas mane viskas max nustatita ir nelagina pameginkit ant visos ahujienai atrodo ? Šypsena Liežuvis

fuxer pzdc komentaras Juokiasi Juokiasi Juokiasi

krc zaidimas tai ***** Liežuvis

nfsu2 taip ir liko klasika man. o most wanted tai geda dziunglems…

****as most wanted man asmeniskai geriausias nfs porsche